Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért csak afrikai pasiknak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért csak afrikai pasiknak kellek?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, 16 éves korom óta randizgatok, és most hogy belegondolok még csak afrikai pasikkal jártam, feküdtem le. Nem az az oka, hogy őket szeretem de csak ők kezdeményeztek nálam. És nem tudom, hogy másoknak miért nem kellhetek. Szép formás alakom, picit nagyobb fenekem (de feszes formás, dolgozok rá), hosszú szőke hajam van. A szüleim is azt hiszik, hogy valami fétisem van, de nem inkább irántam van másnak fétise. Mi a véleményetek?
2013. máj. 29. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
A négerek szeretik a szőkéket,ezt sajnos élénken tapasztalom,de nekem egyátalán nem jönnek be.
2013. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
gondolom picit ducibb vagy aztán az nem kell a finnyásmagyaroknak az afrikaiaknál meg státuszimbolum a duci nö.
2013. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán mert Afrikában élsz???:D
2013. máj. 29. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A négerek imádják a nagy fenekű nőket!
2013. máj. 29. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
33%
Én inkabb azt látom a magyar pasik szeretik a kövér nőket. Otthon nem voltam elég jó, külföldön verekedtek értem. Karcsú lány vagyok. A magyarok nem szeretik a csinos nőket;)
2013. máj. 29. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!