Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a pasiknak nem jön be a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasiknak nem jön be a ribanc stílus, akkor miért ezek kapják a 200 lájkokat Facebookon?

Figyelt kérdés

[link]

Csak hogy példát is mutassak. Még csak nem is szép, és mégis ennyi lájkot kapnak a képei. Miért? Vagy tényleg ez tetszik a pasiknak?


2013. máj. 28. 17:02
1 2 3 4
 31/36 anonim válasza:
25%

óóóóóó szívem , semmi gond, savanyú a szőlő kicsit.. :D jóég, hová fajul ez a világ. Azért csak pár mondatban megvédeném magamat, ha lehet.

Nem, ha tetkós lennél és pénzes és kigyúrt, akkor sem kellenél, ugyanis NEM vagyok a könnyen kapható fajta.

Csúnya vagyok ? ez van.. De azért kiváncsi lennék a Ti arcotokra, amivel engem savaztok . :)

Az meg, hogy te nem kapsz ennyi like-ot, lehet élettelen vagy, hogy egész nap a facebook előtt ülsz és engem lesel, hogy milyen csúnya is vagyok ..:) brühűűűűű..

Fiuúk-lányok, köszi, jót nevettem, de legközelebb más vadidegenen csámcsogjatok már, hogy mekkora " ribanc" :)

2013. máj. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim válasza:
Hajrá Fanni! :D
2013. máj. 30. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim válasza:
Szerintem az, hogy kinek mi a ribanc stílus, azt nem mindenki értelmezi ugyan úgy, hogy te. Nem minden csaj ribanc, mert melltartóban és bugyiban fotózkodik, kb olyan mintha fürdőruhában lenne. Azért kap like ot a képre, mert tetszik az embereknek, lényegtelen, hogy miért de tetszik. Azt, hogy valaki ezt nem tudja elfogadni, az elég siralmas... Az meg nevetséges, hogy egy adott embernek a fb profilját belinkeled ide, és nyilvánosan, név nélkül ócsárolja mindenki...Szerintem ezt a kérdést szemléltetés nélkül is fel lehetett volna tenni. Természetes, hogy pasik likeolják a képeit, ha csajok nyomnának rá, akkor azzal lenne problémád. Nagyon unatkozhatsz, ha ez a legfőbb kérdés az életedbe, hogy a Fannit hányan követik, vagy hány tetszik-et kap a képeire, egyébként, egy teljesen igényes, normális képekről beszélünk szerintem, akinek meg nem tetszik az ne nézze.
2013. máj. 30. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:

Magamutogato, feltunesmanias, viszketeg kis libak. Idealis celpontok arra hogy kihasznald oket es jot rohogj rajtuk. Persze a lajkolok azok allt csak kanos kis pocsok akik akarnak egy szeletet a tortabol. Van akinek mindegy hogy milyen figyelmet szentelnek neki. Van akinek nem. Van akikre felnezunk es felesegul vennenk van akit lenezunk es hasznalnank egy korre. Te dontsd el melyik melyik es hogy melyik szeretnel lenni. Barmennyire is ezt hiteti el veled a media, az erteked nem egyenlo a likeok szamaval meg avval hogy hanyan futnak utanad. Sot altalaban jellemtelen emberek intezik ugy a dolgaikat hogy sokan fussanak utanuk a tobbinek jol esik a tudat mikor latjak hogy valakinek tetszik de pontos es hatarozott abban ahogy hozzajuk viszonyul.

Na most nem azon ferfiak neveben beszeltem akik arrol almodoznak hogy vegre egy lany hozzajuk szoljon mert ok felesegul vennenek barmit es ok kepviselik a masik oldalat a kerdesed alanyainak. A kulonbseg az hogy oket sajnaljuk es segiteni szeretnenk nekik. A hasonlosag meg az hogy a libaknak akikrol beszelsz sincs semmi onbecslesuk.

2013. jún. 3. 01:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
Utolso hozzaszolo: A profilt nem neztem meg es nem is fogom. A kerdest elolvasva es a leirtakra valaszoltam tehat a velemenyem nem feltetlen vonatkozik a profil tulajdonosara.
2013. jún. 3. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:

Ennek a kur.vának csak az egyik bnőjét láttam facebookon :D Fülébe jutott,hogy ide fölrakták,és idejött keménykedni :D

Napiszarra is tedd föl :D

2013. aug. 4. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!