Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csajok! Ti mit gondoltok VV...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok! Ti mit gondoltok VV Anikóról?

Figyelt kérdés

Aki szerepel ebben az éjjel-nappal Bp-ben.

Úgy veszem észre, hogy a legtöbb lány nagyon nem bírja, mert ő testesíti meg azt a nőt, aki könnyen elcsavarja a férfiak, esetleg párotok fejét, ő az, akitől féltitek a kedveseteket. Vagyis az ilyen nőkről beszélek. Rosszul látom? Mi a véleményetek róla? Van itt olyan nő, akinek egyáltalán szimpatikus?


2013. máj. 21. 21:52
 1/5 anonim ***** válasza:
láttam már élőben is :O.. nem nagy szám.
2013. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem nézek ilyen szennyműsorokat.
2013. máj. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nem szoktam nézni a műsort anno a valóvilágban láttam, véleményem hogy gyönyörű lány, de nem hiszem hogy szexen kívül kellene egy pasinak is.

Nekem konkrétan egy kényes libának tűnik, ha a párom fejét el tudja csavarni akkor vigye, ezek szerint nem ő volt az akire vártam

2013. máj. 21. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon szép nő. Véleményem nincs róla, hisz személyen nem ismerem.
2013. máj. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem a vv-ben is nagyon szimpatikus volt, most is az. Ezekről a műsorokról nekem is megvan a véleményem, és nyilván ez őt is valamilyen szinten minősíti, hogy szerepel ezekben, de nem érdekel, nekem mindenhogy nagyon szimpatikus, és ezt nagyon őszintén mondom. Hisztisnek nem tartom, inkább úgy mondanám, hogy egy érzékeny lány.

Attól meg nem tartanék, hogy elcsavarná a barátom fejét, mert nem hinném, hogy ugyanaz a típus jönne be nekünk.

2013. máj. 21. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!