Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik! Nektek milyen öltözködé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Nektek milyen öltözködésű lányok jönnek be? Miniszoknya, szűk top, vagy inkább az olyan ruhák, amik többet takarnak?

Figyelt kérdés
Múltkor azt hallottam, hogy jobb, ha a képzeletre is van bízva valami, de pl. ha rövidebb dolgokat veszek fel, többen megnéznek... Akkor most melyik a jobb?

2013. máj. 20. 23:04
 1/9 anonim ***** válasza:

Sorry, nem kell a véleményem figyelembe venned:


De ez attól függ mit akarsz elérni?

2013. máj. 20. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Nekem mindegy hogy öltözködik, de ne legyen r*bancos és igénytelen
2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
[link] ilyesmi
2013. máj. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Hanariko ***** válasza:
szerintem amilyen hangulatod van úgy öltözz. bár lehet nem lesz jó a válaszom, mert lány vagyok, de pl egy kivágott cuccban én akkor érzem jól magam, ha (ahogy az első írta) kicsit kihívóbb akarok lenni, ha lazább, akkor torna cipő, póló, bő gatya... váltogatom.
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a szandokanos gatya tetszik nekem :D
2013. máj. 20. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Olyanok akiknek feszül a fenekükön a farmer.


[link]


Ilyen pl.

2013. máj. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

A csinos,de nem

Ha jó lábai vannak,nyugodtan vegyen mini farmershortot,azt imádom:)

Azért haskilógatás ne legyen.

2013. máj. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Változó és alaklomfüggő.

Neked kell igazából tudni,hogy milyen stílust szeretsz.

Ízléses miniszoknya rendben van de arra vigyázz,hogy ne vegyél fel hozzá mélyen kivágott felsőt,az úgy együtt már túl sokat mutana szerintem.

2013. máj. 20. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bettike segits válasza:
én ugye ügy veszem fel a farmert h a feneken feszül . de most mond már a városba láttam olyat h a lányon nem feszül hanm lóg. de olyan ronda ( én ugy feszülve veszem fel osztálytársam stírolja a fenekem)
2014. febr. 7. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!