Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Pasik, ha egy lány tudtán...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik, ha egy lány tudtán kívül cseszik ki veletek, attól még szóba álltok vele?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy nem tudja azt sem, hogy egyáltalán valakinek rossz lesz amit tesz, mert megbízott valakiben, aki viszont átvágta, és így egy olyan pasinak okozott kellemetlenséget, aki semmiről sem tehet. Nem magcsalás vagy érzelmekről van szó. Csak annyi, hogy emberileg nulla lett a csaj egy pasi előtt, mert egy másik pali átvágta.

2013. máj. 20. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egy jó beszélgetést lenyomnék a csajjal,amiben benne lenne egy lecseszés is a viselkedése miatt
2013. máj. 20. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, normális emberek általában azzal nem szimpatizálnak, aki átvág másokat.
2013. máj. 20. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kéne azért tudni a szitut is,de valósínű igen

hozzávéve amit az előttem lévő szólott

2013. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*az 1-es szólott
2013. máj. 20. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Hanariko ***** válasza:
Akár van átvágás, akár nincs, sztm érdemes minden érintettet meghallgatni, és voltam már (nem ennyire komplikált) de félre érthető helyzetben (igaz nem szerelmi ügyben) és senki nem hallgatott meg. Szóval érdemes tájékozódni.
2013. jún. 1. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!