Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiatal lányok, menjek el...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiatal lányok, menjek el szolizni, ennyire undorító az igazán fehér bőr manapság egy fiúban?

Figyelt kérdés
Mert én azt tapasztalom, hogy előbb jártok egy barna bőrű sráccal, illetve szerintem a négerekre, arabokra is azért bukik sok csaj Debrecenben, mert szép barna bőrűk van, ami vonzó. Én meg inkább csak leégek napon, de tartósan nem bírok szép barna bőrt szerezni és utálok már fehér lenni, mert ez gáz, meg ronda a csajok szemében.

2013. máj. 17. 21:23
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden lány szemében ronda, gáz. Engem pl kicsit sem érdekel. A szolis narancssárga bőrtől viszont kifutnék a világból.
2013. máj. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem undorító.

Sőt... Szerintem gusztustalan, ha feltűnően szolibarna egy pasinak a bőre.

A négerektől pedig konkrétan undorodom szexuális értelemben (amúgy semmi bajom velük).

2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

hülye k*rvák mindenhol vannak, de azokkal úgyse lenne érdemes kapcsolatot kezdeményezni :)

Inkább várj egy normálisra, és őt tartsd meg ;)

2013. máj. 17. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
kifekszel a napra + naptej és nem égsz le,ezt megcsinálod minden nap egy héten keresztül és garantáltan barnább leszel.
2013. máj. 17. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szakad az eső XD

23/F

2013. máj. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Pain for Pleasure ***** válasza:

Inkább legyél falfehér, mint a szoláriumtól narancssárga.

Az előbbi nem visszataszító, viszont az utóbbitól hányni tudnék.

2013. máj. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baj nincs a fehér bőrrel, egyáltalán nem ronda. A szolizott bőr viszont az.
2013. máj. 17. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
na szóval debreceni csaj vagyok,és szerintem nem ronda a fehér bőr,bár jobb az enyhén barna,ami hangsúlyozom NEM szoli narancssárga-barna,hanem mondjuk ami napon barnul le.Egy kis szín nem árt,én is elmegyek néha szoliba,meg imádom a napot és gyakran sütkérezek kertben is,de mivel nem olyan a bőrtípusom,soha nem leszek én sem csoki barna,max lesz egy kis színem,amin még nem látszódik az erőltetett barnaság.Talán azért a barna bőr a vonzóbb,mert a pasin az izmok szebben látszódnak,illetve férfias,viszont nem kizáró tényező,én pl az arcot nézem+magasságot,de kinek mi.A fekete négerektől félek,a félvérek bejönnének,az araboktól,pakisztániaktól félek/rosszul vagyok,soha nem kezdenék velük.
2013. máj. 17. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!