Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van, hogy csókolózás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért van, hogy csókolózás után a felső ajkam felett, az orrom alatt, piros a bőröm? :S (egyszóval, a bajuszomnál)

Figyelt kérdés
olyan rossz,hogy ha csókolózok, akkor piros lesz az orrom és az ajkam közötti, bajusz rész :( használok eleve alapozót, nem csak oda hanem az egész arcbőrömre, kenem arctisztítóval, és kakaóvajas krémmel is hogy ne száradjon ki, az arctisztító jelenleg kilőve, mert gyógyszertári pattanás elleni krémet használok. és csak csókolózás után piros, és nem szép:(

2013. máj. 8. 19:43
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
70%
Ha heves a csók, akkor ez természetes. Én is jártam így.
2013. máj. 8. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
hát igen:D és nem lehet ellene tenni valamit? nekem annyira visszataszító ha megnézem utána magam a tükörbe pl ha elmegyek a mosdóba:S
2013. máj. 8. 19:46
 3/11 anonim ***** válasza:
47%
Mi a legjobb tojásfesték? a rúzs :D
2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
2. lődd már le magad, éld ki redtuben a hülyeségeid neitt:D idióta:D
2013. máj. 8. 19:47
 5/11 anonim ***** válasza:
80%
Nem borotválkozott előtte frissem a barátod?
2013. máj. 8. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
nem, mert picit szurt is neki:D de ha mással csókolóztam, akkoris ígyvolt:S lehet van benne valami amit az első írt.
2013. máj. 8. 19:49
 7/11 anonim ***** válasza:
na foley megjött lepontozni.
2013. máj. 8. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
valakii, ez ellen mit lehetne tenni?:D én nem látok semmit h megakadályozzuk:D rakosgatni a púdert féloránként meg nem fogom-.-
2013. máj. 8. 19:51
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem hasonló szokott lenni néha nyalás után. A növekvő szőrszálak kidörzsölik.
2013. máj. 8. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Semmit... :D Szokd meg. A pasik szőrösek, szúrnak, dörzsölnek. Keress olyat, mint bíbör, az nem az.. xD

Egyébként ennyi "áldozatot" megér szerintem a dolog. Engem se zavar, amikor a barátnőm pl nem frissen volt borotválva odalent... :)

2013. máj. 8. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!