Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valakinek van ilyen szilikon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek van ilyen szilikon babája, ezt is fel kell fújni?

Figyelt kérdés

innen szeretném megrendelni de ha valakinek van jobb ötlete az is írjon:

[link]


Nagyon élethűnek tűnik, ezért nem értem h ezt mekkora csomagba rakják beLE és azt se tudom még h hova dughatnám el a szobámban, valahogy álcázni kéne, vagy kitalálhatnák vmi kamu dumát h mihez kell de hát nemtom. Szerintetek nagyon ciki?(nem akarok igazi bnőt, habár lehetne de én mindig a hisztis kibírhatatlan p*csákkal jövök össze szoval ez találtam megoldásnak)


2013. máj. 8. 12:03
 1/8 anonim ***** válasza:
hát ez a csaj nagyon ott van :P :D
2013. máj. 8. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
1-es vagyok..hát jó a nő, de nem tudom, hogy ráfutamodnék-e...de lehet...amúgy nem ciki addig amíg meg nem találja valaki :)
2013. máj. 8. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerintem rakd bele egy teljesen átlagos papírdobozba, szórj a tetejére például régi pokemon kártyákat (hátha gyűjtötted kiskorodba:D) és írd rá, hogy kacatok.. ezt én betenném a ruhásszekrényem legaljába, vagy a polc legtetejére..

Ágy alá semmiképp, porszívózáskor, ha nagyon rendszerető és alapos anyukád van, akkor simán kihúzza és megnézheti..


22L

2013. máj. 8. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ezek nem felfújhatóak és életnagyságúak, így nehéz dugdosni. :-D
2013. máj. 8. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ez mekkora szar! xD Azért ennyi pénzért szebben is lesorjázhatnák az öntési formánál megmaradt csíkot...
2013. máj. 8. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Azt mondom anyámnak h ő az új bnőm... lehet nem túl beszédes meg nem is tul mozgékony de jó a természete, megmondom neki ezentúl itt fog lakni nálunk úgysem fog zavarni :D
2013. máj. 8. 15:24
 7/8 anonim ***** válasza:
pff :D anyád megöl!!!
2013. máj. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Keveset eszik, nincsenek igényei...
2013. máj. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!