Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Gáz lenne ha fabebookon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz lenne ha fabebookon mondanám el h szeretem? De kicsit durván gondoltam.

Figyelt kérdés
szoval egy pasi fél évig kihasznált csak szexre..én nagyon beleszerettem.eleinte odaado volt ölelgetett stb ma már tárgyként kezel akkor használ ha épp kivan..na és amikor elhatározom h vége lesz.rom akk elkezd kedveskedni.arra gondoltam megirom h egy hülye bunko és nemveszi észre h végig bele vtam esve de nemérdekel többet látni sem akarom hagyjon.ennek igy van értelme?segitsetek kérlek tönkretesz
2013. máj. 6. 23:20
 1/5 anonim ***** válasza:
jó lesz úgy
2013. máj. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A te helyzeted azon kivételes esetek egyike , amikor a neten keresztüli közés a legjobb. így biztos nem esel csábításba..
2013. máj. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

ezt ő pontosan tudja, ezért adod be mindig a derekad

elmondhatod, de tisztában van vele, hagyod magad kihasználni, N

2013. máj. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
nem ez a gáz, hanem te hogy így hagytad magadat
2013. máj. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszi.igen tudom h gáz voltam de már elég tönkretesz multkor miatta nemettem 3napig ezigy nem mehet
2013. máj. 6. 23:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!