Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Megéri várni a hercegre?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megéri várni a hercegre?

Figyelt kérdés

Eddig mindig úgy voltam vele, hogy megfogom találni a nekem való herceget és minden szép lesz viszont lassan 19 leszek a herceg meg sehol, félek, hogy nem is létezik. Vágyaim meg nekem is vannak a pasik tálcán kínálják magukat csak azt sem akarom, hogy később megbánjam.

Félre ne értsétek nem a ti válaszotoktól fog függni a dolog csak kíváncsi vagyok ti mit tennétek a helyemben.


2013. máj. 6. 16:14
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Nőj fel, 19 éves vagy..

17f

2013. máj. 6. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Magyarországon köztársaság van! Nincs herceg.. El vagy tévedve.
2013. máj. 6. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Én vagyok herci, elhiszed? Nem? Akkor miről beszélünk?!
2013. máj. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Ha ezalatt azt érted, hogy megéri-e arra várni, aki minden téren tökéletes neked: a válaszom, IGEN!!! 21 éves koromig vártam, és kurv@ra megérte (nekem), de vártam volna tovább is, ha kell.
2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
54%
2013. máj. 6. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Nőj fel.Ez csak a mesében létezik
2013. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Várj tovább, légy türelmes, előbb utóbb a sors összefog hozni vele! Neméri meg belemenni egy olyan kapcsolatba, egy olyan fiúval akiről tudod, hogy nem ő az igazi és legbelül nem is szereted őt igazán. 21/F
2013. máj. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
2013. máj. 6. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

Hiába vagyok 23 éves, én várok a hercegnőmre!

Inkább vagyok egyedül, minthogy össze jöjjek akárkivel is, egy nő lehet csinos, kedves, meg miegymás, de a szerelem nem úgy működik hogy, ez meg az a nő is csinos meg kedves........

2013. máj. 6. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Én vártam rá, meg is találtam, de ő már rég továbblovagolt. :(
2013. máj. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!