Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tapasztaltabbak válaszát...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tapasztaltabbak válaszát várnám. Mivel lehet a legjobban feldobni és fenntartani egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

Én vagyok a lány, és meg szeretnék tenni mindent annak érdekében, hogy mégjobb legyen a kapcsolatunk Félreértés ne essék, most is jó, nagyon jól érezzük magunkat, és boldogok is vagyunk, viszont arra jöttem rá az utóbbi időben, hogy eddig mindenben ő kezdeményezett. Közös programra(fagyizni, moziba, üdítőzni)mindig ő hívott el, és mindig(!)ő fizetett, hiába erősködtem, és ha én mondanám, hogy menjünk ide-oda, az nem úgy jönne ki, mintha meghívatnám magam? Kicsit kellemetlen ez így.

Néha vesz nekem apróságokat is...

Szóval arra jöttem rá, hogy most még minden jó és szép, viszont egy idő után biztos megunná az egészet, már nem lennének közös programok, nem lenne semmi extra, mert ezt mindig ő teszi, én meg beleegyezek.Szeretnék ezen változtatni, hogy én is sokat tegyek a kapcsolatért, de nem tudom mivel viszonozzam ezt a nagy kedvességét.Nagyon szeretem, ezt ki is mutatom, főleg mikor együtt vagyunk, de valami +t szeretnék, én is vigyek be újítást a kapcsolatba, ne csak Ő. Ezt hogyan? Mit tegyek? Első kapcsolatom, tapasztalan vagyok, várom a tanácsokat a témában.17L


2013. máj. 6. 16:01
 1/6 anonim ***** válasza:
Jó idő van! Menjetek el kirándulni, múzeum, állatkert, vidámpark. Rengetek hely van ahova olcsón el lehet jutni és jól is fogjátok magatokat érezni.
2013. máj. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
de elolvastad amit a kérdés után írtam?
2013. máj. 6. 16:22
 3/6 anonim ***** válasza:
Hozd fel a témát: "Milyen jó lenne elmenni kirándulni" viszont elég makacs. Mond neki hogy szeretnéd viszonozni mint ahogy leírtad.
2013. máj. 6. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű. Hívd el te! Ha eddig ő hívott, akkor most te kezdeményezz. Néha főzhetnél neki, vagy főzhetnétek közösen. Nem olyan nehéz ez.
2013. máj. 6. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Vesd fel neki azokat a programokat, amiket te is szeretsz, pl.: kirándulás, vagy biciklizés, vagy valami ilyesmi. Lehetsz kicsit kezdeményezőbb, a pasik általában szeretnek irányítani, de Én speciel tudok örülni, mikor a csajom talál ki valamit, ne nekem kelljen törni rajt a fejem, hogy na mi legyen ma.

Ha bulizósabb vagy mehettek együtt bulizni, ha tanulósabb, megkérheted, hogy segítsen. Tudsz főzni? Sztem remek poén, ha egy pár együtt főzőcskézik valamelyiküknél. De ha éppen dogára készülsz, megkérheted, hogy ugyan már, magyarázzon már el NEked, vagy kérdezzen ki.

Nem feltétlenül kell ezekhez pénz, és mégis jó móka, ráadásul tök jókat lehet közben dumálgatni, megismerheted a másikat is még jobban.

Annak pedig minden pasi örül, ha néha az átlagosnál jobban kicsinized magad, és úgy csavarod el a fejét az ágyban (nem tudom, ez mennyire megy nálatok).

Ne görcsölj rajta annyit, mert minden ember volt tapasztalatlan, és anno még gyakorikérdések nélkül is feltalálták magukat:)

2013. máj. 6. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Értem:-)

köszönöm szépen a válaszokat.

Csak pár tippet szerettem volna kérni, hogy mégis mit-hogy...mert lehet megunja egy idő után, hogy mindig ő kezdeményez,és tegyek én is valamit a kapcsolatért.

2013. máj. 6. 17:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!