Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A hormonrendszeremmel van a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A hormonrendszeremmel van a baj vagy mivel?

Figyelt kérdés

márciusban 1 hetet késett a mensim (előtte 2 héttel szeretkeztem a barátommal, nem élvezett belém), úgy beparáztam, hogy vettem 2 tesztet (mind2 negatív lett) és dokihoz is elmentem, aki nem talált semmi bajt és azt mondta, hogy 2 hét múlva menjek vissza, vissza is mentem és ugyanúgy nem talált semmit.most viszont szombat óta késik.a márciusi eset óta persze rendesen védekeztünk mindig, de volt egy vitám anyukámmal, meg most, hogy vége az évnek és jön az érettségi így tök stresszes vagyok. szerintetek a múltkori késés miatt késik most is, vagy a sok stresszes dolog miatt? esetleg azért, mert márciusban nem védekeztünk normálisan? ha ez az utolsó a baj, akkor nem úgy van, hogy márciusban meg se kellett volna jönnie? a normális válaszokat előre is köszönöm


18/L


2013. máj. 1. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Először is MINDIG védekezzetek normálisan

Másodszor, ismertek olyat akinek az első 3 hónapban megjött pedig terhes volt.

Harmadszor pedig, igen lehet a sok stressztől.

2013. máj. 1. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
azt elfelejtettem írni, hogy a hasam ugyanúgy fáj, mint mielőtt megjönne, és tele vagyok pattanásokkal, ami szintén mensi előtt szokott lenni
2013. máj. 1. 20:43
 3/4 A kérdező kommentje:
de ha meg terhes vagyok... akkor hh mind2 teszt negatív lett? és mindkettőt az eset után pontosan 2 héttel csináltam, azért, hogy teljesen biztos legyen
2013. máj. 1. 20:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Csináltál két tesztet, ha negatív mindkettő, reggeli vizeletből csináltad, nem vagy terhes. De ha megnyugtatna, miért nem veszel még egyet?
2013. máj. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!