Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, fiúk! Hogy lábalhatnék...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, fiúk! Hogy lábalhatnék ki ebből?

Figyelt kérdés

Hogyan legyen önbizalmam, ha mindenki visszautasít?


Már 20 elmúltam, és sok mindent kipróbáltam, úgyhogy az általános dolgokat, hogy "kezdj el sportolni" "csináltass új frizurát" "vegyél új ruhákat" "találkozgass a haverjaiddal" ha lehet hagyjuk ki, mert mind kipróbáltam. (a sportot is rendszeresen csinálom)


A haverjaim nem is nagyon veszik észre, hogy baj van az önbizalmammal, tehát nem látványos. Csak magamban érzem belül, hogy mint férfi leírom magam azért mert nem kellek senkinek sem. De mint ember nem!


Csak rossz, mert ez az egész belülről emészt. És sokszor magamba fordulok emiatt.


2013. máj. 1. 20:22
 1/3 anonim válasza:
Ha baj van az önbizalmaddal, az hidd el kívülről is látszik, a haverjaid meg pasiból vannak (gondolom), akik nem is figyelnek ilyesmire. De hidd el, csak kezdj el bízni magadban, és akkor jobb lesz, ez látszani is fog rajtad, és akkor nem utasítanak vissza. Tudom, közhely, de így van...:) Szóval ne fordulj magadba, hanem fel a fejjel! :)
2013. máj. 1. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lány haverjaim is vannak... és velük is jóban vagyok.

Amúgy már voltam nővel, tehát ne egy lányok jelenlétében dadogós, izzadós pasira kell gondolni. Mert nem olyan vagyok.

2013. máj. 1. 20:41
 3/3 anonim ***** válasza:
PUA, annak is főleg a belső játék része.
2013. máj. 4. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!