Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális hogy a pasim nem ír...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális hogy a pasim nem ír vissza facebookon és nem veszi fel a telefont? Viberen se ír vissza de miért?

Figyelt kérdés
utána meg úgy csinál mintha misem történt volna és vissza ír rá 1-2napra..most se ir vissza idegbajt kapok tőle
2013. máj. 1. 01:46
1 2 3 4
 21/33 A kérdező kommentje:
hát ő halál nyugodt én meg állandóan idegbeteg miatta de amúgy ja :p
2013. máj. 1. 02:35
 22/33 A kérdező kommentje:
nem azon rugozok hanem h képtelen annyit írni hogy jo éjt szép álmokat
2013. máj. 1. 02:36
 23/33 anonim ***** válasza:
100%

El tudom képzelni a holnapi napot:


"- szivem... nem akarsz nekem elmondani valamit?

- Mi...mit?

- Mit csináltál tegnap éjjel?!

- Semmit... esküszöm semmit!

- De igen. Tudom, hogy aludtál!!!

- De nem... nem tettem ilyet, tudod, hogy sosem tennék ilyet...

- Ezért most bünti lesz. Hogy jösz te ahhoz, hogy az éjszaka aludjál??

- Kérlek bocsáss meg... igérem soha többé nem fordul elő..."

2013. máj. 1. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/33 A kérdező kommentje:
:D mondom nempont az alvás a gond de azért számonkérem igen
2013. máj. 1. 02:42
 25/33 anonim ***** válasza:
100%
én a helyedben nem pörögnék ezen mert leeht hogy ragaskzodsz hozzá de ö meg röviduton fog kivágni téged, ha iylen sz*rokon fennakadsz... :)
2013. máj. 1. 02:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/33 A kérdező kommentje:
normálisan szoktam ezt a " számonkérést " és a vége hát mindig összebujás..:p de azt ő éri el am hiddel ő is ragaszkodik részben hozzám csak ezek nem normális dolgok h pont nekem nem ir vissza
2013. máj. 1. 02:47
 27/33 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező, szedd már össze magad! Egy összevert kóbor kutyának több önbecsülése és szellemi függetlensége van mint neked!
2013. máj. 1. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/33 anonim ***** válasza:
100%

Lány létemre szégyenlem hogy más lányok/nők így viselkednek. Arra van eszed, hogy azt lesd, hogy mikor olvasta el, mikor nem, amit írtál neki. Ez SZÁNALMAS. Aztán ezek után mész neki osztani az eszet, neki meg persze, hogy elege van. Megoldás: te nem hisztizel, papolsz neki, nem írogatsz rá naponta kitudja hányszor. Ha nem zaklatnád folyton akkor magától írna neked. Te barmolod el a kapcsolatotokat. Ne járasd már le a női nemet kérlek-.-

19/L

2013. máj. 1. 03:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/33 anonim ***** válasza:

Utolsó,ott a pont.

Ilyen 'nő lény' még létezik?

Szánalmas vagy.megérdemelnéd hogy a pasid ott hagyjon sőt meg is csaljon...

De így hirtelen nem tippelem a korodat 14nél többre...


A női nem szégyene -.-

21L

2013. máj. 1. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/33 anonim ***** válasza:
100%
Láthattuk a gagyicsalád egy szokásos estéjét. Ez van, amikor a maradékok is párt alkotnak. Hisz végülis a primitív embereket is meilleti a párkapcsolat.
2013. máj. 1. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!