Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan óvhatnám meg a barátság...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan óvhatnám meg a barátságunkat?

Figyelt kérdés

Van egy fiú az osztályból, akivel nagyon régóta jó barátok vagyunk, és ma mondta, hogy van valami, amit el akar mondani, de aztán meggondolta magát. Ez volt délelőtt. Délután beszéltem a legjobb barátjával, aki azt mondta, hogy az a titka az én régi haveromnak, hogy szerelmes belém, és azért nem akarja elmondani, mert nem akarja tönkretenni a barátságunkat, mert tudja, hogy nem viszonzom. De X (a legjobb barátja) is volt szerelmes belém, de vele sem ment tönkre a barátságom, azonban félek, hogy Y-nal tönkre fog, mert köztünk szó sem volt szerelemről SOHA, X meg azt mondta akkor, hogy ovi óta szerelmes belém. Hogy óvjam meg Y-nal való barátságomat?


Bocsi, hogy hosszú lett, és zavaros, de tanácstalan vagyok! :(



2013. ápr. 30. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha ez így van, akkor nem tudom mit akarsz megóvni, ő szerelmes beléd, részéről nem barátságot akar! Erről ennyit, az érzéseinek nem tudsz parancsolni drágám. Maximum azzal óvhatnád meg.
2013. ápr. 30. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezzel már nem tudsz mit kezdeni..
2013. ápr. 30. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
de ez nekem nem segít! tettessem, hogy nem tudom? mert nem tudja, hogy elmondta nekem a legjobb barátja
2013. ápr. 30. 20:55
 4/4 anonim válasza:

Énis voltam már ijen hejzetbe és én azt ajánlom hogy legyél vele őszinte és szerintem megfogja érteni sok sikert!

:)

2013. máj. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!