Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet fájdalom nélkül szerelme...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet fájdalom nélkül szerelmesnek lenni? Te szeretsz szerelmes lenni?

Figyelt kérdés

Jelenleg is szerelmes vagyok, és fantasztikus érzés, de szinte mindig van valami, ami miatt fáj, hogy szerelmes vagyok. Pl ha nem mosolyog rám egyik nap, vagy nem látom egyik nap, vagy másik csajjal látom beszélgetni, vagy bármi... Ennek ellenére szeretek szerelmes lenni.

Ti hogy vagytok ezzel?

16/L


2009. szept. 27. 12:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szeretem ha szeretnek...és én is szeretek szeretni...életembe 1szer voltam szerelmes és az 1év után elmúlt...mostmár 5éve vagyunk együtt és nem mondhatnám hogy szerelmes vagyok, de viszont még mindig szeretem...én sokat szenvedtem amig a rabja voltam...minden apróság fájt...ahogy neked is és mindenkinek...most viszont tudok uralkodni az érzéseimen...többé nem fogok szerelembe esni...csak egyszerűen szeretni:)azthiszem ezt sokakat boldoggá tesz...Ne félj szerelmes lenni...jó érzés és hamar elmúlik!sajnos:):D
2009. szept. 27. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Amikor az ember szerelmes lesz, azt is vállalnia kell, hogy ez az állapot nem örök és egyszer elmúlik, és ha elmúlik az fáj! Ettől függetlenül nagyon jó érzés szerelmesnek lenni, szerintem ez az egyik mozgatórugója az emberiségnek.

De minden kapcsolatban ott van az elvesztés lehetősége, amivel tisztában kell lenni.

2009. szept. 27. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A legjobb dolog az amikor szeretsz valakit és ő viszont szeret téged! de a szerelemmel együttjár a fájdalom is az hogy bármikor otthagyhat téged...
2009. szept. 27. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

A szerelem egy édes érzés ami fájdalmat is tud hozni magával...Én eddíg igazán 2szer voltam szerelmes!Sajnos nem alakultak túl jól a dolgok..Az a 2fiú nem viszonozta az érzelmeimet...Van barátom akibe nem vagyok szerelmes talán soha nem is voltam,viszont szeretem Őt..De a szerelem érzése hiányzik!Mert bármennyire is van benne fájdalom,van benne érzelem,öröm,boldogság és szenvedély és tűz egy elírhatatlan érzés...Imádok szerelmes lenni!

És az a legjobb,ha a szerelmet viszonozza is valaki:)

22/L

2012. febr. 5. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!