Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » SRÁCOK! Nektek mi izgató, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

SRÁCOK! Nektek mi izgató, ha mit csinál egy lány?

Figyelt kérdés

Ha például lehajol,vagy kint van a dekoltázsa? Vagy például beleül az öledbe,vagy te az övébe,vagy véletlenül hozzád nyomja a mellét? Mire indultok be?És,ha társaságban vagytok kibírjátok,hogy ne álljon fel?

Légyszi kort is írjatok.:)


2013. ápr. 26. 23:22
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Vegye elő a csöcseit! :$$$ egyből zászlórúd!
2013. ápr. 26. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Ha frissen főt töltött káposztával, és friss sütött cipóval vár, természetesen tejföllel, az nagyon izgató tud lenni a gyomromnak.


Azt nem szeretem ha én ülök más ölébe, mivel 100 kg feletti vagyok, így ezzel lehetnek gondok. Az tetszik, ha nekem ül oda, bár ha tele a pocim nagyon ne mozgolódjon, pláne ne a gyomrom felé, előre lehet nyugodtan, abban én is segédkezek, csak ha a pocim tele, akkor már korlátozott a mozgásirány. Ha nincs tele, akkor bármerre lehet mozognia. :)


"Mire indultok be?"

sztriptíz, tud jó lenni.... de igazából mindig az aktuális állapotomtól függ, azaz mennyire vagyok fáradt, kipihent, stresszes (és persze a másik oldalról is ugyanez) stb stb... nincs konkrét "kulcsinger", nyilván szeretem (de ki nem) ha látom a szemén a kis buja, rosszalkodni vágyó fényt/tekintetet, az szinte mindent elárul.


"És,ha társaságban vagytok kibírjátok,hogy ne álljon fel?"

Félre vonulunk ha a szükség úgy kívánja, és egy quickly-ben lerendezzük a dolgot.


25/ff

2013. ápr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Ülhet az ölemben, melltartó nélkűl nyomja hozzám a mellét, bugyi nélkül hajolgasson elöttem, otthol, mondom otthol lehet K.u.r.v.á.s!
2013. ápr. 26. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
az ha tudom hogy szexelni akar :D az a legizgatóbb :D bárhogy is hozod a tudomására 17/F
2013. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 Balanus_concavus ***** válasza:
Ha jól főz és nyalja a szőrös golyóimat.
2013. ápr. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Az, hogyha rá ugrik-ül egy nagy csokor lufira.

Vagy valamilyen egyéb felfújható hátékkal játszik

22f.

2013. ápr. 27. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!