Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy nő "naponta" más...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy nő "naponta" más pasival pénzért vagy más javadalmazásért szexel és ebből tartja fenn magát, az ugyebár prostituált. (?! )

Figyelt kérdés
És aki a szexuális életét ugyanígy éli, viszont csekély ajándékon kívül nem fogad el és nem is kér semmit, vállalkozásában dolgozik, őt minek nevezzük?

2013. ápr. 26. 00:03
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
4. voltam, elolvastam, amit lejjebb írtál. de nem mondtam, nem is írtad eddig, hogy rólad lenne szó. ettől függetlenül, ugyanannak nevezném. csak pl. tegyük fel, magántanárból is van, aki pl. 5000 vagy 10000 Ft-ért ad egy órát, és olyan is, aki esetleg csak 200 Ft-ért. attól még ugyanaz, szerintem. most ezt nem rád értem, hanem a feltett kérdésre próbáltam válaszolni a véleményem alapján.
2013. ápr. 26. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:

Konkrét és átvitt értelemben is az a prostituálódás, amikor az ember olyat is megtesz pénzért, amihez nincs gyomra, gusztusa, amihez nem fűlik az ínye.

Amit élvezetből teszel, saját örömödre, az szabadidős tevékenység. Ha ez szexuális tartalmú, akkor is.


Szokták még szitokszóként használni olyanra, akiről úgy érzik, "megfizették" valamiért, de nem szolgálta meg az árát - akár előre megfontolt szándékból húzott csőbe így, ígéretekkel.

2013. ápr. 26. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
0%

"Úgyis mind ribanc, legalább szép legyen."

Csak te nem tudsz megbékélni, ezen az elméleten

A hajléktalanokat nézve kérdem: "Élj a mának?"

"az élet szép flakon ugye?", mondta a süket a némának

Azért jutott oda mind alkoholista, nem is csoda

Már az, hogy iszik nem az, hogy amiatt lett a "micsoda?"

2013. ápr. 26. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
A kérdés első része alapján prostituált,de a folytatás már egy egészen más helyzet.Az illetőnek valami személyiség zavara van.Az ember nem megy el naponta mással,mert itt nyilván nem a haszonszerzés vagy a bevétel a szempont,hanem valami más.
2013. ápr. 26. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
a prosti, és a r*banc között az a különbség, hogy a prostinak van esze és nem ingyen k*ratja szét magát... ismerek valakit, aki csak azért ment bulizni, h ott megd*gják... nem prosti, csak egy ócska r*banc... bár egyszer(amiről tudok) pénzt is kért érte...
2013. ápr. 26. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:

"Amit élvezetből teszel, saját örömödre, az szabadidős tevékenység."

E logika alapján, ha én élvezetből, saját örömömre fekszem le pénzért emberekkel, akkor nem vagyok k.urva/prostituált?


Nekem ez a két szó egymás szinonimája, foglalkozást jelöl.

Ha valaki kedvtelésből (csekély ajándék, nem haszonszerzésért) váltogatja folyamatosan a pasikat, szimplán ribi.

2013. ápr. 26. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 Frigg ***** válasza:

És olyankor mi van, ha a párommal elmegyünk vacsorázni, és visszautasítja azt, hogy kifizessem a részem? Vagy nyaraláskor ne adj isten meghív még valamire. Mivel ez párkapcsolat, nyilván szexelünk is. Akkor ezen gondolatmenet alapján r*banc és/vagy k*rva vagyok. Vagy csak a szinglikre értetted? Fogalmazz érthetően, és ne általánosíts; valamint ne dobálózz ilyen nevetséges százalékokkal.


23/N

2013. ápr. 26. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
Én kurv.ának mondanám, de a te szóhasználatod is megfelelő! :)
2013. ápr. 26. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
89%

MINDKETTŐ KU.RVA!


A különbség mindössze annyi, hogy aki pénzt is kér érte, legalább ÉSSZEL csinálja!

Aki meg ingyen tárogatja a lábait....háááááát az nagyon buta szegény.

2013. ápr. 26. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Nemáááá-nàl van a pont! Csak sokan keverik a két fogalmat.
2013. ápr. 26. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!