Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit gondoltok arról,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit gondoltok arról, ha egy fiúnak ez a vágya?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy-két jó lánybarátot, akikkel mondjuk mehetnék együtt vásárolgatni és olyan igazán jó haveri, baráti viszonyt tudnánk kialakítani, az sem gond, ha tényleg csak barátság van köztünk. Valamiért mindig vágytam egy lány barátra, nem tudom miért, de tök jó móka lehet, mondjuk egy csajjal elmenni vásárolgatni, tanácsokat adni egymásnak vagy egyéb programokat csinálni közösen. Csak fiú barátaim vannak, talán ezért is vágyom lány barátra, de eddig olyan lánnyal nem futottam össze, aki hasonlóképp gondolkodott volna és mondjuk fiú barátra vágyna. Mindenki furcsálja ezt, azt hiszik, hogy járni akarok velük, pedig én tényleg csak barátságra gondoltam. :D
2013. ápr. 21. 20:50
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem te így próbálkozol közel kerülni most lányokhoz. Ha hetero vagy (amiben nem vagyok biztos a kérdés alapján), akkor úgyis többet akarnál.
2013. ápr. 21. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
én szeretek fiúkkal barátkozni, és legjobb barátságom is ilyen volt. szerintem az igazi barátság ilyen, mivel nincs rivalizálás!
2013. ápr. 21. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Kicsit furcsa, belegondolva, hogy a legtöbb fiú nem csak barátságot akarna egy lánytól... Tényleg vásárolgatni szeretnél? Nem egy megszokott dolog egy fiútól, de hát mindenkinek vannak dilijei, és még melegnek sem nézlek emiatt XD Amúgy viccen kívül, nagyon is jól jöhet Neked egy lány barát, aki akár nőügyekben is tud neked segíteni :-) Én is szeretnék fiúbarátot, olyat, akivel csak barátság van köztünk, semmi több. Barátom (akivel járok) van már 3 éve.

24/N

2013. ápr. 21. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Most még nem állok készen egy komoly kapcsolatra, ennek is megvannak az okai, egy lány barát jobban jönne jelenleg ja és akármilyen hihetetlen hetero vagyok. :D
2013. ápr. 21. 21:02
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha még kamasz vagy, akkor érthető, hogy egyenlőre még csak barátkozni szeretnél :-) Jól is teszed, nem kell elsietni semmit.
2013. ápr. 21. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
de felcsillant a szemem a kérdésre :D én is bírnám ha lenne egy-két ilyen csaj akikkel elmennénk vásárolgatni! persze legyen jó ízlésük és jó seggük :D leszögezem nem vagyok meleg, de még csak nem is nézek ki úgy :D
2013. ápr. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!