Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet, hogy ostoba kérdés. A...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy ostoba kérdés. A férfiak eltudják titkolni az érzéseiket? Miért csinálják ezt?

Figyelt kérdés

Persze nem mindegyik csinálja ezt..

Annyira kíváncsi vagyok ezekre a dolgokra, hogy más is érezhet így, vagy csak én...

Szóval egy ember ( férfi ) eltudja titkolni az érzéseit, úgy, hogy pl., egy társaságban vannak, és a pasi csak vigyorog, alig néz a lányra, de miután egyedül lesz azt gondolja, hogy jobb lenne nem belehabarodni jobban a lányba, mert nála jobbat érdemel, és, hagyja, hogy boldog legyen, mégha ő szenved is? És ismét egy társaságban vannak, a lány nézi őt, a pasi másik irányba fordul fél szemmel többször odanéz, látja, hogy a lány figyeli, és elkapja a fejét, hogy még véletlenül se találkozzon a tekintetük..

Normális válaszokat kérek! Köszönöm!


2013. ápr. 21. 18:34
 1/10 anonim ***** válasza:
talén mert szégyenlős,főleg társaságban
2013. ápr. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Normális. Szívesen!
2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Én alapból nem mutatom ki az öszinte érzelmeimet társaságban. Ha kettesben vagyunk akkro se mindig. Nincs értelme. Egy lány érezni akarja hogy szeretik és nem hallani.
2013. ápr. 21. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam 1-es, csak hát olyan hihetetlen, hogy a pasik akik eleve "hú, de kemény, védelmező" stb. zavarba legyen

Köszi 2-es, intelligenciád sugárzik .

3-as értem, köszönöm a válaszod !!

2013. ápr. 21. 18:39
 5/10 anonim ***** válasza:
A férfiaknak olyan az érzelem, mint nőknek a test, ha látszik, akkor meztelenek. Ezért nem mutatják, vagy csak eltakarva. Valahogy úgy fedjük fel a lelkünket, érzelmeinket mint a nők a testüket. Azért ez is a préda, ha egy nő túl korán szerzi meg, nem lesz érdekes a másik, ahogy fordítva is, ha túl korán szerez meg egy férfi egy nőt, akkor más, nehezen elejthető vad után néz.
2013. ápr. 21. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Sok pasinak az a stratégiája, hogy magának sem vallja be az érzéseit, így aztán biztosan tudja titkolni őket.


Másrészt tényleg sokan vannak úgy, ahogy Shevy írta, hogy "egyszer mondtam, hogy szeretlek, majd szólok, ha változás van".


Amit fent leírtál, az viszont jobban emlékeztet arra a szex utáni jelenetre, amikor a nő agyal, hogy mit gondolhat a pasi, miközben az csak a legyet nézi a plafonon és azon jár az agya, hogy marad fönn fejjel lefelé.

2013. ápr. 21. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Ment a zöld kéz nektek is!!:)
2013. ápr. 21. 18:51
 8/10 anonim válasza:

Saját tapasztalatomat tudom leírni.

Röviden fél éve ismertem a lányt de csak mint ismerőst és nem is foglalkoztam vele komolyabban.

Aztán egyszer csak rájöttem hogy én őt szeretem.

Mert ez is meg az is tökéletes volt benne itt nem csak a külsőre gondolok. És én ezt ki is mutattam neki normális keretek között hogy szeretem(apró gesztusokkal)

Aztán egyes okok miatt most már flegma/undok lett velem míg régebben jókat nevettünk stb.


És azt az érzést amit mostanában érzek emiatt senkinek se kívánom...

Előtte jó kedélyű vicces..stb voltam.

Most már meg ritkaság számba megy az is ha nevetek...


És félre ne értés essék emiatt nem okolom azt a lányt.

2013. ápr. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!!:( mi miatt le fle
2013. ápr. 21. 20:27
 10/10 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom!!:( mi miatt le flegma veled ?*
2013. ápr. 21. 20:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!