Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti adnátok még esélyt a dolognak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti adnátok még esélyt a dolognak?

Figyelt kérdés
Ha egy lány lemondja a randit az utolsó nap egy barátnője miatt hogy vele lesz és nem tud eljönni akkor ti bíznátok benne ezután?Ha folyamatosan ír nektek,szóval nem is az van hogy nem ír meg nem érdeklem és amikor nem írtam vissza neki ezek után hogy lemondta nagyon kivolt,aztán megbeszéltük hogy jövőhéten mindenképp találkozunk.Ti mit gondoltok?Várjam meg hogy ő szóljon hogy mikor találkozzunk vagy én kérdezzem megint hogy mikor ér rá?Szerintetek csak szórakozik?18/f
2013. ápr. 19. 17:12
 1/5 anonim ***** válasza:

Kérdezz rá, mit szeretne, veszteni nem vesztesz vele semmit.

Van annyi nő még mint égen a csillag :)

2013. ápr. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ugyan nem ismerem a lányt, így nehéz véleményt mondani. De attól hogy lemondott egy randit a barátnője miatt, szerintem még ugyanígy bízhatsz benne. Biztos fontos volt, van ilyen. Szóval szerintem hívd el újra. Ha megint hirtelen lemondja, az már fura. Akkor kérdezz rá kerek perec, hogy akar-e egyáltalán igazán randizni.
2013. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Jöhetett közbe valami,tehát miért ne.
2013. ápr. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Persze, hogy adnánk. Miért ne jöhetne közbe bármi?


Mielőtt a párommal összejöttünk, három vagy négy randit is lemondtam. A végén már a fejem vertem az asztalba, hogy nem lehet igaz, hogy megint közbejött valami, nem fogja elhinni, hogy nem azért mondom le, mert nem akarok vele találkozni. Szerencsére elhitte. Vagyis úgy volt vele, hogy megér még egy próbát a dolog.

És megérte. Nyáron esküszünk :)

2013. ápr. 19. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
nem.Ne bizz benne.
2013. ápr. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!