Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki középiskoláb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki középiskolában valamikor szexuális kapcsolatba került bármelyik nő tanárával?

Figyelt kérdés
Ha igen le írnátok, hogy mi volt, hogy történt konkrétan hány éves voltál, tanár hány éves volt stb...

2013. ápr. 13. 23:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
15 voltam, megb*szott kémiából :)
2013. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mi ez a sok kérdés-válasz mostanában a tanár-diák viszonyokról? Hova fajul a világ..:D
2013. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Nincs!
2013. ápr. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
És mi van ha mindig ugyan az írja ki őket? :D
2013. ápr. 14. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Állítólag az egyik évfolyamtársam szexelt a biosz tanárnővel,mondjuk nagyon éretten nézett ki a korához képest,olyan 30-nak
2013. ápr. 14. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egész nyugodtan megkövezhettek! :) én szerelmes vagyok egy tanáromba(férfi) és nagyon úgy néz ki hogy lesz valami érettségi után köztünk. :) Te is ilyen helyzetben vagy Kérdező?
2013. ápr. 14. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem nekem csak szimplán meg volt a magyar tanár... de én fiú vagyok :)
2013. ápr. 15. 18:15
 8/9 anonim ***** válasza:

6. vagyok :)

És mennyivel idősebb Nálad? Csak egy alkalom volt? Kapcsolat lesz belőle? (:

2013. ápr. 15. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Bár engem nem tanított a tanár de több mint egy évig volt viszonyunk. Én 20, ő 33. L
2013. ápr. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!