Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy lány miért tesz fel olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy lány miért tesz fel olyan klippet a Facebookra, hogy rázza a fenekét? Mit vár ettől?

Figyelt kérdés

Osztálytársam. Elvileg van barátja, mégis feltett olyan klipet, ahol rázza a fenekét egy számra.

Most értem, hogy "ez a divat"...

De ha van barátja, akkor minek tesz fel ilyeneket, hogy mindenki(aki ismerőse, kb 400 ember) lássa?

"lájk gyűjtés..." ezen kívül?



2013. ápr. 7. 17:27
 1/7 anonim ***** válasza:

mert azt hiszi h az ő farpofája a legjobb :D

de ezt még nem láttam köszi h figyelmeztetsz még több ok h ne nézegessek facebookon semmitxd

2013. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
azért mert r*banc
2013. ápr. 7. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak belenyúlt a kettőhúszba...
2013. ápr. 7. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Képzeld el, milyen büszke lesz 10 év múlva, amikor állást keres, és a leendő főnöke ezt fogja látni róla a neten.
2013. ápr. 7. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
0%
Nem értem, minek problémázol. Az ő teste, azt csinál vele, amit akar, annak mutogatja, akinek akarja. Ha nem tetszik, töröld a barátaid listájáról, és ennyi. Az meg, hogy barátja van, miben befolyásolja? Semmiben. A barátja nem rendelkezik a lány teste felett - még mindig a saját teste, és még mindig azt csinál vele, amit akar. Ha mutogatni akarja, mert jónak gondolja, ő dolga.
2013. ápr. 7. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

"Az ő teste, azt csinál vele, amit akar, annak mutogatja, akinek akarja. Ha nem tetszik, töröld a barátaid listájáról, és ennyi. Az meg, hogy barátja van, miben befolyásolja? Semmiben. A barátja nem rendelkezik a lány teste felett - még mindig a saját teste, és még mindig azt csinál vele, amit akar. Ha mutogatni akarja, mert jónak gondolja, ő dolga."

Aha, szóval Te is ilyen fenékrázogatós vagy?

Gondoltam, hogy azok védik a másikat, hogy lemossák saját magukat...

2013. ápr. 7. 18:10
 7/7 roxycs ***** válasza:
én pont nem vagyok ilyen, de szerintem abban teljesen igaza van , hogy az ő dolga mit csinál és tényleg semmi közöd hozzá:D és utálom ha akárkit is leribancoznak ilyen szarságok miatt, ha ilyen akar lenni miért ne lehetne ilyen?
2013. máj. 1. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!