Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Utalhat arra, h a lányokhoz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Utalhat arra, h a lányokhoz is vonzódom?

Figyelt kérdés

Általában azok a barátnőim akik tetszenek a pasiknak.

Csúnyákkal sosem barátkozom...

Jelenthet vmit?


18/L


2009. szept. 21. 20:32
 1/8 anonim ***** válasza:
71%
igen. kőleszbi vagy.
2009. szept. 21. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%
abban, hogy egy lánynak leszbikus hajlama is van abban nincs semmi kivetnivaló, olyan hogy biszexualitás nincs!!! csak érdeklődés/kíváncsiság az azonos nem iránt...
2009. szept. 21. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

vagy csak egyszerüen megválogatod a barátnöid...

bsszatok be és valahogy ügyeskedd ki h pasik rávegyenek h smároljatok barátnöddel aztán ha non élvezed magad is tudni fogod a választ^^

2009. szept. 21. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

na a főpszichológus kijelentette h a biszexualitás nem létezik, ezek után nemtom mit mondjak én.

Nézd, persze , főleg a te korodban simán tetszhet mindkét nem, méghozzá olyannyira, h szexuális kapcsolat is lesz mindkettővel, nem új dolog, aztán pár év múlva vag yelmúlik mert csak kíváncsiság volt vagy nem ... egyik s etúl nagy gond, csak te se kezeld annak

2009. szept. 21. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%
Most fiúra vonatkozik a dolog, de csak hogy ez mennyire lehet kíváncsiág asrra akarom írni, ismertem olyat aki 15-16 éve skorában gimis társával kb 2 éven át folyamatosan sz..kodták egymást, de agyba főbe, hetente többször, én meg voltam győződve, hogy a gyerek tuti meleg és kész, aztán meg nagy meglepetésre ma egy 35 éve s2 gyremekes családapa, és a fiúkhoz semmi köze. Nála is csak egy talán túlzott kíváncsiság volt, vagy tudja frász, de nyiéván tudod te is, serdülőkorban simán belefér a kíváncsiságba az azonos neművel folytatott szex is, ez nem jelent semmi elkötelezettséget. Te pedig hááát éppen talán benne vagy még .
2009. szept. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Szerintem normális. Én sem nagyon mutatkozok csúnyákkal, de attól vannak nem olyan tökéletes barátnőim is. Ez akaratlanul jön. Ettől még nem vagy leszbi sem biszex. A kíváncsiság mindenkiben benne van, csak sokan nem vallják be. Vagy nem teszik meg. Én sem tettem meg soha de volt mikor kíváncsi lettem volna. Most boldog párkapcsolatban élek és úgy érzem nincs erre szükségem! De ne aggódj, nincs rá okod. :)
2009. szept. 22. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
75%
Olyasmire utalhat, hogy nagy rajtad a szociális nyomás. ergó attól félsz, hogyha csúnyákkal és kevésbé népszerűekkel barátkozol, az téged is minősít a "menők" körében. elég szánalmas, hogy mégha tudat alatt is, de ez alapján válogatod meg a barátaidat. fel kéne nőni.
2009. szept. 22. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó válaszoló...

Nem kértem rosszindulatú és minősítő válaszokat.

De ha elolvasod a szabályzatot abban is benne van, h feleslegesen ne p*ofázz, ha nem tudsz semmi értelmeset mondani.

nem mellesleg te vagy a szánalmas...

2009. szept. 22. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!