Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek mekkora esélyem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Flör kérdése:

Szerintetek mekkora esélyem van, hogy teherbe estem ha:43 éves vagyok a 17. napon szeretkeztünk a barátommal akinek elvileg nem lehet gyereke és használtam phfarmatex hüvely tablettát?

Figyelt kérdés
A múlt hónapban 24 napra jött meg a menszeszem ,elötte 21 napra.Ma a 24. napon vagyok,de nem történt semmi és sajnos nem is érzem,hogy történni akarna.Szörnyen félek,hogy terhes lettem.
2013. ápr. 6. 22:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Talán előtte kellett volna gondolkozni, mert mi ugye orvosok vagyunk és majd pontosan megmondjuk neked..
2013. ápr. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Eleve, ha ilyen rövid a ciklusod nem is eshetsz spontán teherbe (hiányzik a sárgatestfázisod jó része, ahhoz hosszabb ciklusok kellenek, mint neked vannak.
2013. ápr. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Softness ***** válasza:
a terhesség soha nem zárható kis 100%-osan szexuális viszony után, hiszen hallottunk olyat aki fogamzásgátló alatt esett teherbe, olyat aki meddőn esett teherbe, olyat aki hurok mellett stb...
2013. ápr. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hát ez attól függ, hogy mit jelent pontosan, hogy elvileg nem lehet gyereke, és attól is, hogy most volt-e a peteérésed. Eddig nem foglalkoztál ilyen kérdésekkel, most kezdtél rendszeres szexuális életet élni?
2013. ápr. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!