Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Tetszik egy pasi (soha nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tetszik egy pasi (soha nem volt semmi vele ) de el akarom felejteni, mindig amikor annyia el felelejtem akkor vagy ram ir vagy osszefutunk s igy nem megy. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. ápr. 6. 10:17
 1/5 anonim ***** válasza:
miért akarod elfelejteni?
2013. ápr. 6. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én is így vagyok, és nm tudom mit tegyél...bocsi
2013. ápr. 6. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nóri, te vagy az?
2013. ápr. 9. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, a legjobb az lenne, hogy ha kerülnéd azokat a helyeket, ahol összefuthatsz vele, és így akkor talán sikerülne elfelejteni! :) Megértelek, én is hasonló helyzetben vagyok, de nekem még évfolyamtársam is a srác... szóval... De remélem hasznost tudtam mondani. :)
2013. ápr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Meg kell várni amíg erőseb inger ér. Nálam a körülmények lettek olyan nehézkesek, túlbonyolítottak, hogy végül elengedtem a francba az egészet persze hagyott is nyomot mert sosem mondhattam ki (ennek ellenére tudja a dolgot)és fingom sincs hogy viszonyul hozzám (szélsőségesen akár vagy semlegesen) de már el van tompítva. És valamit megváltoztatott mondhatni feljebb emelt de azért húz néha (akaratlanul álmodok róla ez is "megdolgoztat").

Szóval nem az a dolgot hogy felvedd az érzéseiddel a harcot hanem hogy találj egy "fegyvert" ellene és avval tompítsad azt. Hogy milyen mértékben kell hát az egyénfüggő

21f

2013. ápr. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!