Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelent a fekete szív?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelent a fekete szív?

Figyelt kérdés
2008. jún. 11. 14:23
 1/9 A kérdező kommentje:
j
2008. jún. 11. 14:28
 2/9 A kérdező kommentje:

SZIASZTOK VALÓJÁBAN NEM TUDOM MIT JELENT A FEKETE SZÍV EZÉRT FORDULOK HOZZÁTOK.. A VOLT BARÁTOM(AKIT MÉG MA IS SZERETEK) SZOKOTT NEKEM KÜLDÖZGETNI FEKETE SZIVEKET MSN-EN (SMILEY) MIT JELENTHET?SZERINTETEK?

BEA

2008. jún. 11. 14:31
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát konkrétan én se tudom de talán egy összetört szivet jelent. Vagyis szerintem azért küldi mert még érez irántad, megvan zuhanva, fáj a szíve, "beteg" a szíve.
2008. jún. 11. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
A fekete mindig is a halál színe volt. A szív meg a szerelemé. Valószínűleg szeret téged, csak már nem lehetsz az övé. "Elhalt szív". lehet már nem érez irántad semmit azért kapsz tőle fekete szivecskéket. Amúgy fogalmam sincs mit jelent. De remélem segítettem vmiben.
2008. jún. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
87%

Alapvető chat útmutató, úgy fest hasznát veszed:

-A csupa nagybetűs írás kiabálást jelent, illik tőle tartózkodni.

-A smiley főleg hangulat kifejezésére szolgál.

-A fekete színről az ember az eleganciára, erőre, halálra, gonoszra, bajra asszociál, ebben az esetben egyértelműen a gonosz és a halál a jelentése, a szívet meg feljebb elég konkrétan leírták.

Kiegészítés: attól függően, hogy a kérdésben említett személy mennyire tudatosan kommunikál, mennyire tudja a beszélgetéseit irányítani - eszerint 2 kategória lehetséges, a következőek:

-Ezt találta, vagy ez tetszik neki, vagy nem is törődik a színével.

-Tudatosan használja, hogy értésedre adja, hogy teszem azt: "szeret még de fáj" vagy hogy "ennek a kapcsolatnak vége" (ez esetben idegeidet igyekszik húzni)


ezeket csakis te tudod eldönteni a szövegkörnyezet segítségével.

2008. jún. 12. 02:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egyszerűen észre sem veszi, hogy fekete, vagy hogy lehet másmilyent is. Egyszerűen szívet akar küldeni, a fiúk sztem nem nagyon figyelnek az ilyesmire. De ha szted nem így van, kérdezd meg tőle, miért ilyen színűt küld, ez nem egy olyan nagy megbeszélhetetlen "probléma".
2008. jún. 12. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

látszik hgy csak csajok irnak ide.

persze ez nem baj.

de srác szemmel...mi nem törödünk ilyen kicsiségekkel hogy mi milyen szinű.

azért fekete mert az volt. nincs jelentése. a csajok mindent tulkomplikálnak keresik mindenben a magyarázatot, különben pedig nincs benne.

2008. júl. 17. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
100%

Ha fiú vagy, ha lány, a feketének igenis van jelentése. Mégpedig (általában) a halált szokták "jelölni" vele. De ahogy előbb is írta valaki az elegancia jele is lehet (mint pl. egy öltöny, mert az is fekete szokott lenni).

A szív meg szeretetet, szerelmet jelent.


by: RuinS

2011. júl. 4. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 bulcsando válasza:
Fekete szívről nekem a hamisság jut eszembe hogy igazából nincs mögötte semmi , de jelentheti akár azt is hogy özvegy lesz nem tudom .
2021. febr. 21. 03:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!