Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A múltkor a Discoban lesmárolt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A múltkor a Discoban lesmároltam egy bányarémet. Vagyis inkább fél liter vodka smárolt le egyet. Hogy mossam le magamról?

Figyelt kérdés
2013. márc. 27. 20:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Alkohollal :)
2013. márc. 27. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
pedig részegen nem volt olyan csúnya de így facen hát beszarás... hogy történhetett ez meg?
2013. márc. 27. 20:28
 3/6 anonim ***** válasza:

honnan tudod az volt, feljött a szén?

amúgy csináld úgy, mint ace ventura

legközelebb annyit igyál tudjad kivel mit csinálsz v olyat igyál amit bírsz is N

2013. márc. 27. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

hát olyan csúnya hogy nemigaz...

még ott mondták is hogy hát hallod ez azért durva én meg annyira nem lehetett rossz... pedig de... te jó ég. még jó hogy nem tudott nyelvezni... és csak ajkak voltak fujj

2013. márc. 27. 20:32
 5/6 A kérdező kommentje:
persze a csajjal aki már szeptember óta tetszik azzal még csak nem is beszéltem... ahhoz nem vagyok elég nagy jani :(
2013. márc. 27. 20:35
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem kell lemosnod, hanem tanulni kell! Ne igyál többet ennyit! :)

Fél liter vodka az fincsi, tudom! :)

2013. márc. 27. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!