Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért vonzódom egy jóval...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vonzódom egy jóval idősebb férfihoz?

Figyelt kérdés
16 éves lány vagyok az úriember pedig 27 éves.

2013. márc. 26. 22:33
 1/7 anonim ***** válasza:
10%
Mert benne van az egodban és az ösztöneidben a pénz. a pénz és anyagiak. a pénz, pénz pénz pénz.
2013. márc. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakori jelenség.
2013. márc. 26. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem ez nem feltetlenul fugg ossze azzal amit az elso irt. Lehet ezer mas oka, de te ismered leginkabb onmagad. Lehet, te magad is erettebb tipus vagy, es valami nyugisabb ember jonn be neked. Vagy csupan a szemelyisege miatt tetszik. Valamint megjegyeznem, egy 27 eves meg azert annyira nem nevezheto ferfinak, bar biologiai ertelemben mar az, kevesnek van mar stabil anyagi helyzete, igy az elso valaszolo megint bebukta.
2013. márc. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Mert ő felnőtt férfi.Gondolom érett testileg,lelkileg,van egzisztenciája,kialakult stílusa,önbizalma..

Sok olyan például egy magamkorabeliből hiányzik.

17/F

2013. márc. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
77%
Mi köze a vonzódásnak az életkorhoz? A barátnőm és köztem akár hiszed akár nem 38 év korkülönbség van.3 éve imádjuk egymást.Na erre varrj gombot.Biztos lesznek ezek után idióták akik irkálnak ,hogy ez igy meg úgy beteg stb.ezeket üdvözlöm és nagy ívben....
2013. márc. 26. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
mert vonzódsz hozzá ennyi hú ha
2013. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azért írtam ennyiszer hogy pénz, mert ezt akartam elkerülni "Lehet, te magad is erettebb tipus vagy" mert ez a legnagyobb baromság, és hiba, amikor valaki ezzel magyarázza a jelenséget. Ezt a legkönnyebb mondani, "ja értem már, hát én okos meg érett vagyok, azért van ez" (lóf.t)

Amúgy meg szuper okos kommentelő fogadjunk, én arra voksolok hogy az úriembernek van állása és anyagi háttere. Csak nehogy koppanjon.

2013. márc. 26. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!