Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik "kategóriába" tartoztok...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik "kategóriába" tartoztok? A "túlaggódós" "aggódós" vagy az "átlag" kategóriába?

Figyelt kérdés

kis magyarázat a kérdéshez: :)

Szóval ha szeretkeztek a barátotokkal, akkor utána szoktatok azon aggódni, hogy vajon meg fog-e jönni?

Kíváncsi vagyok ti hogy vagytok ezzel.

Én mindig nagyon aggódók, nemrég kezdtem nemi életet élni, és remélem, hogy azért ez idővel majd elmúlik, mert ez elég rossz, nem akarok aggódni, de ilyen vagyok. Mindig védekezünk (óvszerrel), amit utána ellenőrzünk is...de mégis...lehet ilyen típus vagyok...arra is nagyon figyelünk, hogy a kezünkkel se kerüljön belém semmi, mégis néha félek, hogy mi van,, ha nem jön meg...

Várom a válaszokat! :)


2009. szept. 17. 20:20
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
ha védekeztünk és tudom hogy az óvszerrel semmi baj akkor nem aggódok
2009. szept. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
sztem az aggódósba, de ha a gumi rendbe van, akk ne parázz:D
2009. szept. 17. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Csak féljél is, itt sírt minap egy 16 éves, hogy terhes, de se elvetetni, se megszülni nem akarja.

Védekeztek. Gumival. A barátnőm spirál mellett szült, a másik Érintkezés nélkül, pusztán petting ! útján megfogant. Most iskolás a lánya. A harmadik számolgatott, hőmérőzött, váladékot figyelt, úgy szült.Annak ellenére.

A legjobb lenne, ha felíratnál egy tini-tablettát, de nagyon figyelni kell, elég egy hasmenés, egy másik gyógyszert beveszel mellette (torokfájás) vagy egy elfelejtés, és kész a baj.

Inkább kiegyensúlyozatlan nemi élet, mint nem kívánt terhesség!

Tanácsom: Gumi+ ellenőrzése utólag+sürgősségi tabletta

Antibébi tabletta + óvszer vag yhüvelypesszárium.

Természetes fogamzásszabályozás-termékeny napok elkerülése+ terméketlen napokon óvszer vagy pesszárium.

A ciklust pedig írni!

2009. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Úgy értem, a sürgősségi csak legyen ott a fiókban!
2009. szept. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Nem aggódom ha a barátom elmegy bennem. Mivel tabit szedek. Már abban a korban vagyok, hogy ha becsúszna egy baba nem lenne gond. De az nem lenne tervezett. Ha meg gumival védekeztek és ellenőrzitek is nincs miért aggódni.
2009. szept. 17. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Lepontozós válasz lesz, a hozzáállásom miatt mindig megkapom a magamét :) Én egyik kategóriába se tartozom, mert csak az esküvő után fogunk elkezdeni nemi életet élni. Így nem aggódom, mert nincs miért :)

De amúgy sokan olyanok, hogy mindent jól leellenőriznek, nehogy becsússzon a baba. És nagyon becsülöm az ilyen embereket, mint te, ők tényleg felelősséggel csinálják, amit csinálnak. Nálatok nem lesz olyan, hogy gondolkodás nélkül egymásnak estek, aztán jön a baba és nem tudtok mit csinálni. Én úgy vagyok ezzel, hogy valamit valamiért, ha már szeretkeztek, és jól érzitek magatokat, vállaljátok be, hogy stresszelni kell a mensi miatt :)

2009. szept. 17. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)


Utolsó válaszoló: Nem pontozlak le, sőt nagyon becsüllek :)

Én vallásos vagyok, hittanár leszek (tudom, hogy ez bűnnek számít, de úgy érzem már megértem rá) Nem kezdtem korán, mert 22 vagyok (a barátom meg 29)...csak még nem szeretnék gyereket a fősuli miatt...de régebben én is úgy gondoltam, hogy várom az esküvőig, de nem így alakult, és nem bánom, csak mindig van bennem aggódás...hol kisebb, hol nagyobb... de aztán általában megnyugszom, mikor várt időre megjön...

2009. szept. 17. 21:12
 8/8 anonim ***** válasza:
100%
én nyitnék egy negyedik kategóriát a lesz*rósoknak, átlag alatt aggódóknak, és helyet is foglalnék benne.
2009. szept. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!