Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Fiúk! Ha tetszik nektek egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Ha tetszik nektek egy lány odamentek hozzá, vagy inkább megvárjátok hogy ő kezdeményezzen? Mi a véleményetek arról hogy kinek kell kezdeményezni?

Figyelt kérdés

2013. márc. 22. 21:51
 1/10 ASOT ***** válasza:
100%

Ha arra várnék hogy kezdeményezzen akkor már jobban tenném ha most kibérelnék egy szobát az öregek otthonában.

Szóval inkább kezdeményezek minél hamarabb és le van tudva hohy igen e avagy nem-

2013. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Az kezdeményezzen mindig, aki jobban szeretne valamit a másiktól.
2013. márc. 22. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
nálam a lányok kezdeményeznek álltalában, de ettől még nem tartom magam kevésbé férfinak, 77%-os neked a kőbalta való
2013. márc. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kikérem magamnak 3-as! Nem is szőrös a p*csöm... :(
2013. márc. 22. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

A férfi kezdeményezzen,de könyörgöm,ha akar valamit a csaj,legalább adjon néhány jelet..

17/F

2013. márc. 22. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én odamennék, de nem merek, szóval jó lenne, ha a lány kezdeményezne! :)


A fiúnak illik (nem kell)! :S

2013. márc. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik egy lány de nem merném megmondani neki.
2013. márc. 23. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Nincs olyan hogy kinek kell!

Sokan azt mondják hogy a fiúknak illik, én meg azt mondom hogy a lányok is ugyan úgy kezdeményezhetnek! Abban az égvilágon nincs semmi, ha egy lány beszélgetést próbál kezdeményezni egy fiúval! Elmondom hogy mi kizárólag a fiúk dolga kezdeményezés terén, Az első csók! Mert ismerkedni meg beszélgetni lehet akárkivel. Egy szimpla ismerkedési kezdeményezés önmagában még igen távol áll a szerelmi vallomástól, vagy csak a szex miatti ismerkedéstől..... csak már a legtöbb kapcsolat is annyira a szexre van "kihegyezve" hogy nők közül is sokan úgy fogják fel hogy, ők már szerelmet vallanának attól ha kezdeményeznének egy férfinél, meg a férfiak között is, minden a szexre van hangsúlyozva, nem arra hogy egy szimpi srác vagy csaj, ismerkedjünk vele, hanem arra, mintha törvényszerű dolog lenne, ha én fölszednék egy csajt, akkor már dugni is akarnék vele.....

2013. márc. 31. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
46%

Mi ez a sok puhapöc*?:D

14 évesen csak én tudok kezdeményezni lányoknál?

Hívd el moziba vagy hívd meg kajára az tökéletes ismertekedésre,beszélgetésre.

2013. márc. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Bármelyik fél kezdeményezhet és mindkettőnek meg is kell tanulni, hogy kell ezt csinálni. Adott országtól, kultúrkörtől függ, hogy hol hogyan működnek ezek. Pl német lányokról hallottam, hogy ők is "udvarolnak", kedveskednek a fiúknak, bókolnak, ami nálunk nem megszokott, pedig igazán jó szokás. Hasonlóan az olasz pasik nagyon szeretnek teperni a lányokért és udvarolni nekik, de ez egyáltalán nem jelenti, hogy arányosan el is várják, hogy a lány rögtön széttegye mindenét.
2013. máj. 1. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!