Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek egy lánynak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy lánynak muszáj kezdeményeznie, ha a fiú nem mer/akar? 13/L

Figyelt kérdés
Nem tudom, hog csak félénk-e vagy nem tetszem neki, de mostanában ár akarok kezdeményezni nála :) Hogyan tegyem ezt??

2013. márc. 19. 14:45
 1/10 anonim ***** válasza:

Érdemes megpróbálni a a pasi töketlen. Viszont kell neked egy balfék aki nem mer kezdeményezni?


21/N

2013. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
*ha
2013. márc. 19. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
13 évesen ez legyen a legnagyobb problémád.
2013. márc. 19. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Semmi sem muszáj, de lehetni lehet. Ha szeretnél valamit, akkor semmi sem tiltja, hogy kezdeményezz, de ne lepődj meg, ha valójában nem is akar tőled semmit.


"Érdemes megpróbálni a a pasi töketlen. Viszont kell neked egy balfék aki nem mer kezdeményezni? "


Ne ítélkezz! Egy pasi tökössége nem csak azon mérendő, hogy oda mer e mennie egy csajhoz vagy sem. Ez kissé felszínes gondolkodásra vall!

2013. márc. 19. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Hivd el sétálni valamilyen nyugis helyre, érintsd meg, adj neki puszit, bókolj stb... ;) Irhatsz neki szerelmes levelet is. 15/f
2013. márc. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem töketlen. Minek neveznéd akkor? :D
2013. márc. 19. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igen. Ilyen vénen már muszáj kezdeményezni, mert vénlány maradsz, ha rola is lekésel.
2013. márc. 19. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Milyen pasiról beszélsz, te gyökér első?? Egy 13 évessel nem fog egyetlen pasi még csak szóba állni sem!

Mi lenne ha nem írnál erre az oldalra többet?!

2013. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nálam szoktak kezdeményezni igaz, sajnos csak fészbukon ilyen 13-16 év körüli lányok, mivel elég kisfiúsan nézek ki, de én mindig örülök, ha lány kezdeményez. Szóval csak bátran kezdeményezz! ;)
2013. márc. 19. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Szerintem töketlen. Minek neveznéd akkor? :D"


Nem nevezem semminek sem, egyszerűen ez nem ilyen fekete-fehér. Én csak annyit mondtam, ne ítélkezz!


1: mégis hogy a büdös francba lehet egy 13 évest töketlennek nevezni, ha nem megy oda egy csajhoz? Ő egy gyerek, mégis milyen elvárási szint ez???


2: semmi sem utal arra, hogy akarna bármit is a kérdezőtől, ez esetben miért is volna töketlen? Ez kb olyan, mintha te nem fekszel le valakivel, erre gondolkodás nélkül rádhúzzák, hogy fap1na vagy.


3: milyen primitív felfogás az, hogy egy férfi (nem 13 éves) értékét, férfiasságát azon keresztül határozzuk meg, oda mer e állni egy nő elé, vagy sem?! Egyrészt mindenkinek megvannak a maga démonjai, van akinek éppen a nők. Van nekem egy nagyon is tökös cimborám, aki az élet minden pontján kőkeményen helytáll, bátran fellép, de női társaságban egyszerűen enyhe pánikrohamot kap (magas pulzus, fullad, bezártságérzete támad).

2013. márc. 20. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!