Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Olvastam itt egy jóval korábbi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvastam itt egy jóval korábbi válaszban, hogy 60B-s a melltartó mérete. Van ilyen? Én még csak 70A-stól láttam. Igaz, az is ritkább. (nekem is az kell, de valamelyik még abból is nagy kosárméretre. )

Figyelt kérdés
2009. szept. 16. 11:14
 1/6 anonim ***** válasza:
31%

figyi,. ha 60B-s melltartó kéne neked, akkor mi a ráknak hordasz te melltartót??? nemkell még neked melltartó, ilyen méretekből kiindulva. eztis csak azért gyártották le, h az olyan 11 évesek is hordhassanak melltartót, akiknek még nincsisi mire, de ők már akarnak.


nagykorodban lógni fog, mert nemerősödnek meg így az izmok


amúgy auchanban, corában, szoktak lenni ilyen miniméretűek. a gyerekosztályon keresd

2009. szept. 16. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
38%
Igen van ilyen méret. Találkoztam olyan anyukával aki az óvodás gyerekének akakat melltartót. Még azt nem hallóttam. De állítolag van olyan is. Ezt inkább fehérnemű szaküzletben lehet kapni ami neked kell méret vagy egyénileg varja meg a varrónő.
2009. szept. 16. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen igen létezik ez a legkisebb de ez nem konkrétan melltartó hanem kis top aminek ki van alakítva egy pici mellrésze. Általában sportolóknak ajánják még kisebb korban. Pont a húgomnak néztünk fehérneműt amikor rácsodálkoztam... Takko-ba meg a Sugárba láttam.

20/L

2009. szept. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
42%
Menj be egy játékosztályra, és próbálj fel egy Barbi babáét. Minek ilyen pici cicire? Hagyd még hagy nőjjön, ne szorítsd még le.
2009. szept. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
92%
a 60 az nem a mellkas mell alatti térfogatára vonatkozik?
2009. szept. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
70A-s kell (nem 60B-s), csak még én a 60 B-st nem hallottam, nem láttam, ezért tettem fel a kérdést.
2009. szept. 17. 09:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!