Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha egy srácnak ugyanaz a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy srácnak ugyanaz a "hibája" van, mint a csajnak, akkor elnézőbb vele szemben? :D

Figyelt kérdés

Úgyértem pl. egy csajnak görbe az orra, de amúgy jól néz ki... és egy olyan srác, akinek szintén görbe az orra, az elnézőbb a görbe orral szemben, mint egy olyan srác, akinek tökéletes az orra?:D

16/L


2009. szept. 12. 17:05
 1/4 anonim ***** válasza:
nemfeltétlen, mert lehet h hiába görbe az orra a srácnak is, de attólmég nemjönnek be neki a görbeorrú csajok:D
2009. szept. 12. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Elnézőbbek, hidd el. Aki meg nem, az meg egy hülye f.asz, akivel nem is érdemes foglalkoznod.
2009. szept. 12. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

én azt gondolom, hogy egyáltalán nem.

ha valakinek görbe az orra, nem akar görbe orrú csajt, akinek eláll a füle, nem akar elálló fülű csajt, stb.

éspedig azért, mert a változatosságra törekszünk, azt látjuk szépnek, ami különbözik tőlünk. tehát az elálló fülűnek tetszhet a görbe orrú, a görbe orrúnak az elálló fülű, csak ne legyen ugyanaz.

senki nem akarná saját maga ellenkező nemű megfelelőjét párnak, nem jönne be neki.

2009. szept. 12. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

utolsó válaszoló!

ennek ellenére jó pár olyan párt ismerek, akiknek hasonló pici "hibájuk" van..:) akkor ezek csak véletlenek?

szerintem azért van benne valami... mondjuk nekem azért jön be az olyan hibájú srác, mint amilyen én vagyok, mert tudom, hogy nem tehet róla, és mert van bennünk valami közös, meg nem is tudom, de valahogy nekem bejön:) aztán lehethogy csak véletlen egybeesés.

2009. szept. 12. 22:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!