Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, voltatok már leszbikus...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, voltatok már leszbikus bulin? Milyen volt?

Figyelt kérdés

Lesz szombaton egy leszbikus buli, egyik barátnőm arra hívott el, hogy menjek vele. (én is az vagyok) Az ilyen bulik milyenek? Mikre kell számítani? Mennyire durvák?

Bocsi, lehet rossz kategória, de nem tudtam hova kéne kiírni ezt a kérdést.


2013. márc. 4. 23:32
 1/4 anonim ***** válasza:
82%
Nem orgia, csak buli. Mint egy sima buli, csak itt nem cink, ha összekeveredsz egy csajjal.
2013. márc. 4. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
84%

Az első jól írja.


Én már voltam párszor, bár biztos nem ott, ahova te is mész, nem pesti vagyok. Egyébként szerintem jó a hangulat, bár "normál" bulin még nem voltam, csak ezen a helyen többször. De itt tényleg nyugodt lehetsz, hogy senki se néz ki amiatt, ha egy lánnyal akarsz ismerkedni vagy akár csak flörtölni. Meg jó látni, ahogy a párok együtt táncolnak mindenféle gátlás nélkül, mindegy, hogy lány-lány vagy fiú-fiú.


Összességében én ajánlom, sőt, te biztos olyan helyre mész, ami komolyabb is az itteninél, úgyhogy biztos jó élmény lesz :D

2013. márc. 4. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Értem, köszi. Hát remélem tényleg jó, és jól is fogjuk érezni magunkat. :)
2013. márc. 4. 23:42
 4/4 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom. :) Régebben én is voltam egy-kettőn. (Nem vagyok egy bulizós alkat, meg más okból sem járok, de amúgy nem voltak rosszak.)

Nem kell félni tőle. Ez is buli, mint a többi. Ha egy ún. heterós bulin voltak fiúk, akik fel szerettek volna csípni, el akartak hívni táncolni, akkor ezt lányoktól is megkapod. Ennyi. Jól mondja itt valaki, nem orgia! :D Ugyanolyan, mint a többi - csak itt lánypárok vannak.

Attól még jó zene tud lenni, lehet táncolni, mittomén.


Egyébként ha jól sejtem, a "csak nőknek" Ö. buliba mész. (Nyugi, nem kereslek meg, nincs pénzem rá és amúgy sem érek rá meg nincs kedvem... :"""D) Na ez tényleg olyan, hogy fiúk sehol, még véletlenül sem. Például volt barátnőm, emlékszem, majd' betojt, rettegve kérdezte meg tőlem némi alkohol hatására, hogy "itt vannak fiúk is?!" - hát ja, nem mindenki, de talán egy-két ember magas, vékony és kisfiús volt, ruha, hajvágás, megtévesztő volt, de nem fiú. :"D

Más buliban, pl. amire azt mondják, hogy "queer, straight-friendly" buli, ami alterebb, ott a népség is vegyes, fiúk-lányok, mindenki cipeli az akármilyen nemű haverját, barátait.

2013. márc. 5. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!