Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek, ha egy ferfinak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek, ha egy ferfinak igazan tetszik egy no, barmilyen gyava is lenne, vagy óvatos, vagy barmilyen posztot is foglalna el, nem hagyna ki a neki tetszo not?

Figyelt kérdés

Olvastam egy könyvet , hogy egy ferfi kezdemenyez, mindig, ha egy nö tetszik , nincs olyan , hogy nem lephet, mert peldaul orvos vagy terapeuta, igaz ez? Ha tenyleg igaz, sok meditacio a parkapcsolatokrol fölöslegesse valna.

Vagy egy ferfinek idore van szuksege, es batorsagra, h megtegye az elso lepest? Ferfiak valaszat varom elsösorban...



2013. márc. 2. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez nem ilyen egyszerű. Nem tudhatod hogy milyen hatások érték gyerekkorában. Ha pl szexuálisan bántalmazták (ami sokkal gyakoribb mint az köztudott) kiskorában, akkor lehet hogy halálosan félni fog mindentől ami intimim. Már csak egyszerűen idegenekkel is szarul fogja magát érezni ha idegen bántalmazta. De lehet hogy csak a mindenkibe belenevelt szemérmeesség fogja vissza. Vagy mert nem érdekli az egész.
2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ne időzz, mert elszalasztod a lehetőséget.

Ha fiú vagy, légy férfi, és lépj. A kudarctól meg ne félj, mert abban úgy is lesz részed bőven. De ha nem lépsz, nem lesz kudarc, ami ha véletlenül elmarad, már is megvan a kapcsolat. Ne hagyd ki.Ezt a sok zagyvaságot a meditációról, meg a terapeutákról hagyd a fenébe. Az csak félre viszi a sorsod.

Egy 19/ L.

2013. márc. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek jópár srácot hiába jön be neki nagyon a csaj nem megy hozzá oda...mégpedig a sok elutasítás miatt mert olyan nagyon kedvesek a mai lányok....Egyszerűen elment a kedve.Nemtudom finoman is el lehet utasítani egy srácot aki nem tolakodó és persze nem is részegen taperol és szólogat be....25N
2013. márc. 2. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nökent erdekel a tema, nem vagyok ferfi , nem batoritas kell, de köszi
2013. márc. 2. 21:37
 5/8 anonim ***** válasza:
Ide csak nők írnak? :(
2013. márc. 2. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

olyan tényleg nincs, h nem léphet, mert orvos vagy atomfizikus :)

olyan viszont van - az én esetem :/ - h annyi negatívumot "szedtem" öszze az évek során, meg öszze is törték a szívem, h képtelen lennék úgy odamenni egy lányhoz, úgy h nagyon tetszik

2013. márc. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Igen az én ismerőseim és pont így vannak vele....
2013. márc. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 zimmi válasza:

35 éves pasi vagyok.Saját magamból indulok ki.Baráti körből sikerült ismerősön keresztül megismerkedni ex párommal.

Azonnal jött minden magától.Konkrét elképzelésem volt,mint ideál,és azonnal egymásra kattantunk. Nem kellett kérdezni,beszélgetés,téma,szó szót követett.Az ember azt gondolná vele élné le az életét,majd 8.évnél koppan,mert nem úgy fejlődött,ahogy elképzeltem.Még jobban tudatosult bennem kit keresek,és kit akarok.

Persze ez rendesen odavágja az embert,és abba bizik ugyan ezt tudja csak átélni,akkor kezd majd érdeklődni.

Mivel ez idő alatt nem figyelt másra,csak a párjára,ez idő alatt a nők,a világ is változott. Erősebb egyéniségre vágyik,miközben a nők bunkóznak,elutasitóak,és még csak nem is olyanok Ők akibe fantáziát lát.Majd vár,ha valakinek kell megnézi.Nem kérdezz,mivel óvatos,és megfontoltabb. 1 nőt akar,és nem szelektiv hullladék gyűjteni,hogy ez ezért kuka,azért kuka. Nem fogja meg benne valami,és semmi érzelem nincs addig ilyen.25 éves koromig tudtam várni,most már csak olyanba gondolkodom,akibe gyermekeim anyját,feleségemet látom egy életre,megérzésből.

A többi addig szóra se érdemes.Mutasson olyat a nő amivel felkelti az érdeklődésemet.Addig a tucatok,hogy legyen valakim nem kellenek.Ha valakivel kölcsönös,jön minden automatikusan.

2013. nov. 3. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!