Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért? 12 vagyok, van barátom....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért? 12 vagyok, van barátom. Már csókolóztunk egyszer. Annyiszor szeretném megcsókolni ahányszor csak lehet. De nem merem. Van rá alkalom de nem merem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2009. szept. 11. 20:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%
kapd le és ennyi. de miért nem csókol meg ő? hiszen jártok vagy mi.
2009. szept. 11. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

igen de én szeretném .

ha csak elkapom nem tart durvának? fogalmam sincs

2009. szept. 11. 21:04
 3/8 anonim ***** válasza:
94%

húha,azért mázlis vagy,nekem még komolyabb barátom sem volt :)


14/L

2009. szept. 11. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sztem bejönne neki ha elkapnád:))
2009. szept. 11. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
21%
előtte kapd be inkább, vagy ha ilyen bénák vagytok felejtsétek el egymást
2009. szept. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:
100%

22:24 te mekkora paraszt vagy... 12 éves...szerinted mennyire kéne tudnia bármit is? te úgy születtél biztos hogy tudtál profin csókolózni meg tudtad az összes létező pózt meg mindent...seggarc!

Kérdezőnek: nem hiszem hogy durvának hinne ha egy kicsit "letámadnád" szerintem még tetszene is neki! am meg nem kell tőle félni biztos benne lesz ő is...HAJRÁ!

2009. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Hát, mondjuk csináld azt, hogy hajolj hozzá nagyon közel, vagy ha épp ültök ülj szorosan mellé, öleld át. Lehet, hogy kapcsol, és akkor ő fog megcsókolni. Ami eszembe jutott adsz neki arcra puszit, aztán a szájára, aztán a csók. :) Hajrá!
2009. szept. 11. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
örülök a remek válaszoknak és tanácsoknak remélem beválik köszike nektek
2009. szept. 12. 21:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!