Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Melyik a visszataszítóbb?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a visszataszítóbb? Vékony férfi vagy kövér nő?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 23:39
1 2
 11/19 Pretty Ballerina ***** válasza:
28%
Szerinted mi az istent írtam? Általánosított a halál. Pont leírtam, hogy vannak, akik nem tehetnek róla, mert ilyen a genetikájuk. Talán, ha megtanulnál szöveget értelmezni, jót tenne.
2013. febr. 28. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
48%
Ha válaszoltam a kérdésre, akkor miért kell lepontozni? Mert nem egyezik a véleményünk? Komolyan kár válaszolni.
2013. febr. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
23%

Nekem nagyon visszataszitó egy kövér pasi, illetve nő se esztétikus...

Valamely kövér emernek olyan fura szaga van...van olyan elvégre aki csinosabban feltud öltözködni(nő)...vagy szép az arca..de egy súlyhatárig...

Sosem tudnék egy kövér férfval összejönni, vagy hájjassal.

Viszont a sovány férfiak sem tetszenek, bár ki hogy néz ki,de a pálcika fiúkra gondolok...nem tetszik, szeretem ha vékonyabb egy férfi, de nem sovány, hanem csinosan.

2013. márc. 1. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
41%

Egyértelműen egy kövér nő.

A vékony testalkat(ha nem totál pálcikák, hanem azért van formájuk)férfiak esetében többnyire vonzó számomra. :)

2013. márc. 1. 02:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Nekem a vékony férfi sokkal visszataszítóbb mint egy kövér nő. 23/N
2013. márc. 1. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
42%
Kövér nő gusztustalanabb. Sőt, a kövér emberek undorítóbbak (és lényegtelen miért kövér).
2013. márc. 1. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire vékony pasi és mennyire kövér nő. :) Ha egy 45 kilós fickóról beszélünk, kiálló bordákkal, az nagyon csúnya, de egy 100 kilós nő hájas hassal, narancsbőrrel még csúnyább. Igen azt hiszem a kövérség csúnyább. De! Én nő vagyok, és vékony pasihoz nem lenne gusztusom soha, szal pasiból inkább kövérebb legyen, mint vékony.
2013. márc. 1. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Hülye összehasonlítás szerintem.

Amúgy mindkettő visszataszító bizonyos határokon túl.

De ha pl egy 50 kg-os 1 szálbelű pasit hasonlítok össze mondjuk egy 70 kg-os teltebb nővel, aki szerintem simán nézhet ki jól, akkor a pasi az visszataszítóbb.

Egy vékony alkatú, de nem sovány, egészséges kinézetű pasi meg mondjuk egy 100+ kg full háj nő esetében az utóbbi nyilván.

2014. dec. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Nőként semmi visszataszítot nem látok egy vékony férfin,nekem a kövér férfi a gusztustalan.
2014. dec. 19. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!