Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » én nagyon szeretnék egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

én nagyon szeretnék egy pasit, de még senki nem kért, hogy járjak vele! Én vagyok az egyetlen az osztályban aki még nem járt senkivel sem! Nagyon szeretnék randizni, meg ilyenek! Mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. febr. 28. 18:44
1 2
 11/17 Mókusgyilkos ***** válasza:

na gyere ide mond ezt el előttem. randizni ugyan nem fogunk de kapsz 1 olyan qrva nagy pofont hogy be lezbulsz tőle :D


12 évesen mi a tökömnek pasi? kisebbségi vagy? csak mert akkor már 1 évet tovább vártál mint az megszokott..


az meg hogy nem figyel rád senki meg a fene nagy szeretet éhségedet nem elégítik ki nem azt jelenti hogy pasi kell.. keress barátokat meg vegyél 1 kutyát bakker.

2013. febr. 28. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 Adrenalin ***** válasza:
12 évesen ne játszd már meg a nagy magányos farkast! Hova akarsz te kislányként (mert mindegy, mit mondasz, az vagy még) fiút magadnak?? Megőrültél? Egyáltalán mi az már, hogy az osztálytársaidnak már volt? Miféle k_rv@-képzőbe járatnak téged a szüleid??
2013. febr. 28. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
ti mi a francot képzeltek magatokról, hogy megmondjátok, hogy mit akarjak, és mit ne? Az osztálytársaim 11 évesek basszus! én meg ált. isk. vok.
2013. febr. 28. 19:28
 14/17 anonim válasza:
-.- most azt mondtad, hogy mit képzelünk mi, hogy megmondjuk hogy te mit csinálj... a kérdésedben még az szerepel hogy "mit tegyek?"
2013. febr. 28. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
az lehet, de ilyet írni, mint az a két ember, csak azért mert tanácsra vágytam...
2013. febr. 28. 19:36
 16/17 anonim ***** válasza:

aranyos lányka vagy biztos lesz valakid :D (FB-on meglestelek)

f19

2013. febr. 28. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
12 évesen barbizzál inkább, te kis takonypóc!
2013. márc. 1. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!