Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valaki járt már a budapesti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki járt már a budapesti aquaworld-ben mostanság textilmentes szaunázáson? Mik a tapasztalatok?

Figyelt kérdés
Csak mert régóta gondolkodom rajta hogy elmenjek oda, de még nem nagyon hallottam róla véleményeket, milyen sokott lenni a társaság, milyenek az emberek...
2013. febr. 26. 23:41
 1/7 anonim ***** válasza:
54%

Ott már nudiznak is?

Bazz,oda se megyek többet.Tudod ezt általában a nénikék/bacsikák szeretik.

2013. febr. 26. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Valószínű, hogy nem a 20onéves csajok fognak ezzel a lehetőséggel élni:D
2013. febr. 26. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
69%
Ha ismerekedész szempontjából kérdezed ki kell hogy ábrándítsalak. nem ezért emnnek iylen helyre emberek. én sima szaunában is rendszeresen találkozok oylannal aki meztelen. De iylen esetben ugy ülnek hogy ne látszódjon semmi. Ez nem a maga mutogatásról szól.
2013. febr. 26. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Szia kérdező! Lány vagy? Ha igen, akkor írhatnál nekem, kíváncsi vagyok rád.

Egyébként nem tom ki válaszolta a nénikéket, de annak azt üzenem hogy a nénikék és bácsikák nem bírják a szaunát. RÁjuk nézve veszélyes!

2013. febr. 26. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 ivilicious ***** válasza:
én 19 vagyok, simán elmennék egy ilyenre :D de a gőzkabint jobban bírom
2013. febr. 27. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
megjegyzem, hogy leginkább az álszemérmes magyarok közt van az, hogy "a szaunába fürdőruhában kell lenni, nehogy valaki meglásson valamit!!!" a világ többi részén azért szólnak, ha valakin a törülközőn kívül bármi egyéb van. és nem is azt mondják, hogy miért mész oda kukkolni (mert fel se tételezi), hanem hogy a fürdőruhában történő szaunázás egészségtelen, mert a bőr nem tud úgy lelegez ni, szellőzni, tehát sürgősen vedd le, és ha szégyenlős vagy, akkor egy törülközőt tekerj magad köré....
2013. febr. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Így van, ráadásul a műszálas, festett bikiniből kioldódhatnak a kemikáliák, amik belélegezve és bőrön felszívódva is mérgezőek lehetnek.
2013. febr. 27. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!