Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Nem elhízott felnőtt nőktől...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem elhízott felnőtt nőktől kérdezném: az alábbi pocik közül melyik az, amelyiket még tolerálni tudnátok a pasitokon (vagy akár még tetszene is)?

Figyelt kérdés

1. [link]

2. [link]

3. [link]

4. [link]


Lécci írjátok le, hány évesek vagytok.



2013. febr. 26. 20:40
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem értem (mármint az előző válaszokat), én úgy látom, hogy az első kettőnek van a legkisebb pocakja... esetleg a más "összetétel" miatt írjátok (háj/sörhas), a nagyobb hasúakat?

Az én válaszom: 1., 2.-t simán, persze nem ártana egy kicsit kidolgozottabb felsőtest, harmadiktól gáz.

2013. febr. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
Ja, és 23/L
2013. febr. 28. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim válasza:
Ezeknél nagyobb.28L
2013. ápr. 22. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim válasza:
48%
Már bocsánat,de ez már milyen diszkrimináció...???Mi az,hogy "nem elhízott felnőtt nőktől" szeretnéd csak kérdezni???..azért mert beképzelt vagy..és diszkriminálsz olyan embereket,akiken van felesleg??Szánalom,tudod???....ostobaság tetőfoka komolyan....most lehet oltogatni,hogy én kövér vagyok meg stb.....nem vagyok duci..csaknem tolerálom azokat az embereket,(mint te)akik mások testsúlya alapján ítélik meg az embereket....
2013. aug. 27. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
1, 2 rendben van, a tobbi mar nagy nekem. 28
2013. aug. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!