Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ehhez mit szóltok?

Figyelt kérdés

Van egy lány akire már pár hónapja már nem csak barátként tekintek rá, hanem többet érzek, előtte is nagyon jó barátok voltunk. Kb 3 hónapja mondtam is neki, meg is beszéltük hogy nem akar többet barátságnál.

Éreztem mostanában hogy nem olyan velem mint volt. Most kiderült hogy azért flegmázik velem hogy le tetsszen már nekem, mert így kicsit más vagyok vele mint előtte és nagyon fáj hogy nem akar többet. És azt hiszi hogy jó ötlet volt én meg pislogok mint hal a szatyorba. Le vagyok döbbenve. Ezt le kellett írnom valahol. Vélemény?


2013. febr. 25. 21:47
 1/3 anonim ***** válasza:
nem kéne bunkóznia, te pedig tartsd tiszteletben a döntését
2013. febr. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Teljes mértékben tiszteletben tartom csak azon döbbentem le hogy a flegmázással akarja kiölni belőlem tudatosan, közbe én töröm magam hogy miért ilyen, vajon mi rosszat mondhattam agy megbánthattam?.
2013. febr. 25. 22:00
 3/3 anonim ***** válasza:
lépj tovább. Nem kell sem agyalni sem semmit. Fogadd el hogy enm kellesz neki, van ilyen. Neked sem tetszik minden lány.
2013. febr. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!