Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Láttam a volt barátnőmet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Láttam a volt barátnőmet meghízva és azóta inkább a húsosabb lányok érdekelnek. Ez mitől lehet?

Figyelt kérdés

Egy hónapja összefutottam a volt barátnőmmel, és beszélgettünk egy kicsit. Mikor együtt jártunk, vékony volt, de kb egy év alatt, mióta szakítottunk, nagyon meghízott, így ránézésre 15-20 kilót. Nagyon zavarban voltam, nem tudtam róla levenni a szemem.


És valami miatt ez óta a találkozás óta hirtelen elkezdtek tetszeni a kifejezetten teltebb, dagibb lányok, sokkal inkább, mint a vékonyak. Miért válthatott ki ilyen hatást ez a találkozás?


2013. febr. 22. 10:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Hát ez nagyon érdekes...biztos sokat jelentett neked ez a lány valamikor, és a tudatalattid jelez, hogy így is szívesen ujrakezdené? Nemtom, csak kombinálok.Előnyére váltak a + kilók? Pont jó helyre szedte fel - nagy cici miegyéb?
2013. febr. 22. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy mivel már egyszer szeretted a személyiségét rájöhettél, hogy a ducibb lányok is érnek annyit, mint a vékonyabb társaik, ezért képes vagy más szemmel nézni rájuk.
2013. febr. 22. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mert valszeg fontos neked a lány,és őt keresed másokban,hozzá hasonló párt szeretnél. Velem ugyanez van,csak én lány vagyok. Egy férfi hatása miatt,döntő tényezővé vált nekem a macis alkat..
2013. febr. 22. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem kell félni. Ők is emberek nem fognak megenni. Nézd aki az ilyen formát szereti az elsőre lehet tudni, csak ránézek a férfire látszik. Majd az élet ez produkálja Neked mit szeretsz. Maradjunk annyiban, hogy sok férfi vállalni nem meri csak titokban, de kíváncsi rájuk. Hát Nálad ezek szerint más lesz. Lehet a lány miatt, viszont azóta őket nézed, lehet így marad. N
2013. febr. 22. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Könnyen elképzelhető hogy neked mindig is jobban tetszett, ha egy lány nem egy vékonyság, csak lehet hogy pont olyan duci csajokat láttál akiknek nem tetszett neked az arcuk, és látva a barátnőd csinos arcát, és duci testalkatát, így jöhettél rá hogy neked testalkatilag jobban tetszik egy duci csaj, de valójában ezzel én is így vagyok, ha kb ugyan annyira tetszik egy vékony nő arca mint egy ducibb csajé, akkor összeséében a duci csaj fog jobban tetszeni, viszont ha egy vékonyabb csaj arca jobban tetszik, akkor meg ő nyilván jobban fog tetszeni mint egy ducibb csaj, akinek egyáltalán nem tetszik az arca, nincs ebben semmi meglepő dolog szerintem.
2013. febr. 22. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2013. febr. 23. 12:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!