Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hosszabb és vékonyabb, vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hosszabb és vékonyabb, vagy rövidebb és vastagabb? Csajok, szerintetek melyik a jobb?

Figyelt kérdés

2013. febr. 21. 19:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hosszabb és vastagabb
2013. febr. 21. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szeretem a HOSSZÚ szexet és kicsit durcás vagyok ha RÖVID időn belül elmegy mert így kénytelen vagyok másodjára is beindítani :D (bár ez nem igazán probléma)

A VÉKONY óvszert szeretem a páromnak a jobb élvezetért és pont ezért ellenzem a VASTAGOT óvszert.

2013. febr. 21. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Komoly válaszokat várnék!
2013. febr. 21. 19:41
 4/15 anonim ***** válasza:
Hosszú és vastag, de ha már választani kell, akkor a rövid vastag.
2013. febr. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 Pretty_Fighter ***** válasza:
Nem tudom ezen belül mik a pontosabb méretek,így nehéz választani.
2013. febr. 21. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szerintem a hosszú és vékony kötél több mindenre használható mint a másik.
2013. febr. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
hossz kb 20cm nem méregetem átmérőt meg a g*ci tudja... kb olyan 4 ujjnyi..
2013. febr. 21. 20:41
 8/15 A kérdező kommentje:
na még valaki? azok a paraméterek milyenek? :)
2013. febr. 22. 18:18
 9/15 anonim válasza:

Kettő közül a hosszabb-vékonyabb párosra szavazok.

Jelenlegi páromnak hosszú és vastag, és hát ez nem mindig jó. Nagyon fel kell izgulnom ahhoz, és ellazulni, hogy ne fájjon, több év után is. Persze nagyon figyelmes és próbál segíteni, de általában mindig kidörzsölődök és másnap kellemetlen.

Tehát tapasztalatból mondom, hogy nem a méret a lényeg hanem tényleg használni kell tudni. Csak azok akarnak mindenáron hatalmas farkat, akik még nem érezték, hogy az milyen.. volt már kisebbtől olyan orgazmusom, hogy hú....

2013. febr. 22. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, amúgy muter is ezt mondja, hogy a méret nem lényeg, csak bánni kell tudni vele... :D
2013. febr. 23. 09:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!