Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen témákat hozhatnék fel...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen témákat hozhatnék fel a buszon?

Figyelt kérdés

Pár napja megismertem egy srácot a buszon (Ő szólított le). Azóta már egyszer beszélgettünk újra, és 99%, hogy bejövök neki. Ő nekem 100%-osan bejön.:) Csak az a gáz, hogy mindig csak Ő kérdez. Én nem tudok tőle mit kérdezni... persze, vannak, amik érdekelnének, de azok nem illenek oda, vagy nemtom.:D Az aktuális dolgokról tudok beszélni - pl melyik busszal jön holnap-de ezekből is kifogyok pár perc alatt. Pls dobjatok pár témát, amit buszon tudnék hasznosítani! És ne mondjátok h jön magától, mert nekem vhogy nem jön magától - főleg h tökre zavarban vagyok:$:D ha kettesben lennénk, akkor biztos többet mernék kérdezni, de mindig vele vannak a haverjai is:(

16/L


2009. szept. 8. 16:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Vannak olyan emberek akikkel akárhogy is erőlködsz,nincs közös témátok.

Szóval ha nem tudsz semmi értelmesről,vagy közös dologról beszélni vele,akkor ha összejössz is vele,unalmas lesz egy idő után.

De esetleg próbáld meg azt megkérdezni, mi történt ma veled?

2009. szept. 8. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg hogy milyen volt a mai napja, hobbijáról érdeklődj...

Amúgy megkérdezhetem hogy hogyan szólított le ? mit mondott?

érdekelne lécci írd le:D

2009. szept. 8. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Úgy szólított le, hogy egy bnőmmel voltam, akit már ismert, és beült az előttünk levő ülésre, aztán hátrafordult hozzánk, először szólt pár szót a bnőmhöz, aztán elkezdett felőlem érdeklődni, hogy hova járok suliba, milyen jó a cipőm, van-e pasim, stb.:D:D Utána csak velem foglalkozott, tőlem kérdezgetett, meg velem beszélgetett, aztán mikor szálltunk le (bnőmmel együtt), utánam szólt, hogy "sziaa".:$:D Ez volt az első beszélgetésünk. Mikor leszálltunk, mondta a bnőm, hogy nagyon bejövök neki, ahogy elnézte.:D (Mondjuk én is úgy vettem észre... meg az a "van pasid?" kérdés is akart valamit tükrözni.:P) Pár nap múlva újra találkoztunk a buszon, de Ő egy haverjával volt - akit ismertem -, és én nem mertem odaülni a közelébe, ezért leültem a busz másik végébe.:S:D Aztán odajött hozzám, és megkérdezte, nem akarok-e hátra menni hozzájuk.:P Hátramentem, elbeszélgettünk, és ennyi.:) Most várom a 3. találkozást, ami valószínűleg holnap lesz.
2009. szept. 8. 19:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!