Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok! Nállatok mit jelent...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Nállatok mit jelent az ha msn-en elköszönésnél sziveket küldötök meg hogy szija, szeretlek?

Figyelt kérdés

Nem járok a csajjal de így szokott elköszönni ezért én is küldök neki vissza szivet

14/f a csaj is 14


2009. szept. 8. 16:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Azt jelenti, hogy kedvel.


De jobban járnátok, ha nem msn-en, hanem élőbe beszélgetnétek, és akkor a reakcióból le tudnád szűrni, hogy bejössz e neki !

2009. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
50%

sztem ezcsakegy divat, mert etzmost nagyon megy a 14-15 évesek körében ez a sok prünnyögés, meg cijja, meg cejetlek, meg édibédi, meg hasonló mócsingok.

nemlehet tudni mitakar ezzel, de nemvalószínű h szerelmes beléd.

2009. szept. 8. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

szerinetm meg pont hogy tetszel neki.Kivéve ha ilyen plázacica szerűség aki sűrűn használja pl a cuki kifejezést....én csak a pasimnak vagy legjobb haveromnak(de még annak se nagyon) szoktam így köszönni

16L

2009. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Szrintem is nagyon bejössz neki én se köszönök el havertól ugy hogy szia szeretlek meg ilyenek akkor sem ha divat...

Nem viccböl irja és ha megerösited benne akkor meg alapbol azt szüri le hogy neked is nagyon bejön beszéljétek meg személyesen!

2009. szept. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:

jó hogy ideírtad, mert az ilyen dolgokat ignorálni kell, mintha csak simán sziát írna, ha csak haverszinten beszéltek akkor télleg csak divatból vagy megszokásból írja, de az is lehet hogy szórakozik, sőt több mind valószínű.

a lányoknál minnél hamarabb meg kell tanulj átlátni a szitán, de ha úgy érzed hogy ő is többet akar, amit leszúrhetsz a beszélgetésitekből akkor én a helyedben próbálnék valami közös programot szervezni a te és az ő néhány ismerősével (disco a nyerő nálunk) és ott próbáld levenni a valódi érzelmeit.

17/f

2009. szept. 8. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nem jelent semmit. mármint, én pl szinte mindenkinek írok szivet. barátnőknek, pasiknak is. de csak hogy érezze hogy kedvelem. ez nem jelenti azt hogy bármit is akarok tőle. remélem érthető voltam
2009. szept. 8. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

Ha nekem szívet ír valaki, de nem akarok tőle semmit és/vagy nem jön be, persze udvariasságból én is írok neki. De így magamtól csak akkor, ha tényleg nagyon bejön és kedvelem. És igazuk van az előttem szólóknak, hívd el valahova, ha akarsz tőle valamit és onnantól letudod szűrni, hogy mit is akar valójában.


L/16

2010. jan. 26. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Sztem csak megszokásból íjra xd , én is tiszta idegeneknek szivet küldök , de nem direkt xd már megszoktam :D:D lol


(L) ♥♥ <3 dh :D

2010. okt. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!