Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki mit hallott, tapasztalt az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki mit hallott, tapasztalt az "elittárs"-ról?

Figyelt kérdés

Én először az ingyenes verzióval próbálkoztam,de rövid úton rá kellett jönnöm, hogy nagyon gyakran "feljön" a fizess be, fizess elő ablak. A más weboldalaknál megszökött, elérhetőség - kapcsolat menü itt hiányzik.Még egy átverés??

[link]


2013. febr. 9. 14:57
 1/7 anonim ***** válasza:
hihetetlen, hogy ennyire meg különböztetik az embereket én is egyetemre járok de nem tartom kizártnak,hogy egy olyasvalakibe szeressek, akinek szakmunkás bizonyítványa van szerintem ö is tud intelligens és oda adó lenni...de a tapasztalatom az az, hogy elég nagyképűek... (természetesen ez a saját gondolkozásom szóval nem akarok senkire semmit rá erőltetni)
2013. febr. 9. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem ne foglalkozz internetes társkeresôkkel, az olcsó k.rváknak való.
2013. febr. 9. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
csak itt, ha beírod a keresőbe, találsz egy csomó találatot. 90%-ban szídják az oldalt, mert befizettek egy csomó pénzt, és nem is működik, de a profilukat se tudják törölni... átverés az egész!!!
2013. febr. 9. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
82%
Én arra jöttem rá az oldalal kapcsolatban hogy azért mert diplomája van valakinek attól még nem lesz elit, ugyanolyan bunkó tajparaszt marad amilyen volt.
2013. febr. 9. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Azért van annyi paraszt, mert sajnos ide az jelentkezik aki akar. Ki ellenőrzi őket, ki mond igazat?

Olyan naívák vagytok. Azt hiszitek, hogy elittel beszéltek, holott lehet egy roma gyerekkel, az meg jót nevet rajtatok pl.

2013. febr. 18. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

16:42


Pontosan



Most meg azt írják róla hogy nem lehet kitörölni az adatlapot és ha 1x előfizettél akkor még lemondani sem tudod, csak kártyacserével..

2013. febr. 18. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

"Tisztelt" Operátor!



A mai napon megszüntettem a tagságomat. Okok: Utánajártam a dolgoknak és rengeteg megkárosított emberrel sikerült felvennem a kapcsolatot. Nézzenek utána az inteneten, hogy hágy felháborodott és megkárosított emberről van szó. Két alternatíva elképzelhető. Ez az oldal vagy politikai okokból jött létre vagy a szcientológia szekta egyik fedőszerve. Ezek a volt tagok véleményei. Rengeteg embernek tűntek el pénzek a bankszámlájukról! Ezen az oldalon illegális adatgyűjtés folyik!!! Ezek a személyiség tesztek illetve pszichológiai tesztek kitöltése kötelező ahhoz, hogy valaki aktív tag legyen. Ezek olyan kérdéseket tartalmaznak melyek sértik a személyiségi jogokat és roppant gyanússá teszik az oldalt. Például: Vallási hovatartozás, etnikai hovatartozás, egzisztenciális állapot (konkrét fizetés) és még sorolhatnám a végtelenségig. Minden személyes adatot meg kell adni, mivel szándékosan így van megalkotva a rendszer. Amivel természetesen visszaélnek és értékesítik, a beszámolók alapján. Még az előfizetéssel kapcsolatos táblázatok is tudatosan félrevezetőek. Ha valaki nem adja meg a banki adatait és nem fizet, nem használható semmilyen opció, hiába regisztrált tag. És természetesen más egyéb adatait is kötelezően meg kell adnia. Mint már említettem, rengeteg emberrel sikerült felvennem a kapcsolatot és ez az együttműködés sikeresnek bizonyul. Feljelentéseinket megtesszük a NAV-nál, a Rendőrségnél és az Adatvédelmi hivatalnál. Ezenkívül Polgárjogi perben fogunk pontot tenni az ügy végére. Az sekit nem véd meg a törvény alól, hogy a cég székhelye Németországban van. Vajon miért? Mivel nem biztos, hogy ön tisztában van ezekkel a dolgokkal, levelemet továbbítsa feljebbvalóinak.



Üdvözlettel: XY

2013. máj. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!