Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Voltam párszor egy prostinál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Voltam párszor egy prostinál és azt hiszem meg kedveltem és bele szerettem!? Szeretném jó útra téríteni és tisztes munkát ajánlani neki külföldön? Szerintetek legyek a megmentő vagy ne foglalkozzak vele?

Figyelt kérdés
Üdv!Tudom prostihoz járni szégyen most jön ez a rész...Igazából nem szégyellem mert 1 éve nincs párkapcsolatom de viszont már hiányzott a szex.Ismerkedni nem volt időm és kedvem se,külföldön dolgozom és elég sokat,így nem volt időm ilyenekre..Kétszer voltam egy számomra szimpatikus lánynál aki láthatóan kényszerből csinálja.Másodszor már csak beszélgetni mentem hozzá és nem votl szex.Meg kedveltem őt,a való életben egy rendes kedves,szép lányról van szó akit vagy kényszerítenek vagy pedig saját maga kényszeríti bele magát.Tudnék neki külföldön tisztességes rendes állást ahol ha nem is ennyit de jól kereshetne.Szerintetek beajáljam neki?
2013. jan. 30. 14:25
 1/10 A kérdező kommentje:
25/F
2013. jan. 30. 14:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg,mit vesztesz vele?
2013. jan. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Miért ne? Neked károd nem származik, se az igenből, se a nemből. Neki meg egy esély. Ennyi.


Off: miért van az elmúlt napokban egyre több prostikkal kapcsolatos kérdés a "Családi kapcsolatok" témakörben? Mi ez a rákattanás?

2013. jan. 30. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Próba szerencse! Majd ird meg mi volt:)
2013. jan. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
56%
Ajánld fel neki. Állítólag prostiból lesz a legjobb feleség :)
2013. jan. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Az a baj hogy ha esetleg stricije van,akkor nem csak ő hanem lehet én is bajba kerülök.Nem tudom hogy van e neki,de nekem nagyon úgy tűnik hogy kényszer hatására csinálja.Hogy ha a saját kényszer az más,de ha van stricija akkor gondolom nem adja könnyen az arany tójást tjoó tyúkot.Csak is úhy lehetne ha felszívódunk egyből külföldre..
2013. jan. 30. 14:32
 7/10 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle, hogy tudsz neki rendes külföldi munkát, kimenne e veled? Akar e más életet élni? És máris nyilván válaszolni fog rá, hogy mi a helyzet.
2013. jan. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

A vendégek 99%-a a normál életbe is akarná azt a nőt, akit...


Nézd, ha tényleg bele kényszeríti magát, vagy kényszerítik, semmit nem fog elfogadni tőled, a szereteteden kívül, ami pénzben mérhető és ami bármiben is hasonlít a kitartottsághoz. Mert mocskosnak érezné magát..


Úgy hogy ha bepróbálkozol ezzel és elfogadja, akkor sosem fogja abbahagyni ezt a fajta életet.

2013. jan. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Az is árulkodik egy emberről, hogy csak ezt az "ipart" űzi, vagy van normál polgári foglalkozása napközben.


8-aska voltam.

2013. jan. 30. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 winR ***** válasza:
Én a stricitől tartanék a legjobban.
2013. febr. 6. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!