Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti titkolnátok, ha egy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti titkolnátok, ha egy az egyetemeteken tanító férfival jöttetek össze? Találhatnak ebben kivetni valót?

Figyelt kérdés

Egyetlen fél évig tartott gyakorlatot nekem, akkor még nem volt közöttünk semmi. Nemrég jöttünk össze, közös ismerősökön keresztül, szóval nem is az egyetemen. Ezután figyelek rá, hogy ne nála vegyem fel a gyakokat, illetve arra, hogy ne vizsgáztasson.

Szerintetek ezeket a kapcsolatokat megbélyegzik? Titkoljuk?

(egyébként 5 év van közöttünk, nem egy öreg professzor :))



2013. jan. 30. 10:42
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
míg oda jársz, ne híreszteld. az, hogy nem nála tanulsz és nem vizsgáztat, attól még a rossz nyelvek felvethetik, hogy volt hátszeled, mert szólt az érdekedben. és jogosan feltételezhetik, mert itt mindenki komázik ebben az országban.
2013. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%
Szerintem a tanár-diák viszonyt egy iskola sem szereti, emiatt kirúghatják, és téged is! még akkor is ha nem tanít és nem vizsgáztat! Nagyon kell az ilyesmivel vigyázni!
2013. jan. 30. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Igen titkoljátok, amíg odajársz mindenképp!!

Semmi jel, semmi kivétel a suliba! Megütheti a bokáját és nem azért mert öreg hanem mert az munkahely.

2013. jan. 30. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Hát... A tanár/diák viszonyt, úgy általában nem nézik jó szemmel az emberek, az alá-fölérendeltségi viszony, és a korkülönbség miatt. Nálatok kicsit más a helyzet, ahogy írtad. Ha valóban megoldható, hogy a továbbiakban semmiféle tanár-tanítvány szituba ne keveredjetek, akkor szerintem nincs min aggódni. Amúgy egyáltalán nem ritka az ilyesmi, és ahol két felnőtt korú ember alkot egy párt, még a korkülönbségen sem érdemes pampogni. Az ő döntésük, senkinek semmi köze hozzá:-)
2013. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne híreszteljétek és ne is jelenjetek meg nyilvánosan. Egy ilyen kapcsolatot az iskola sem díjaz, hiába felsőoktatás, akkor is lehet következménye.
2013. jan. 30. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

A folyosón nyilván nem akarunk egymásnak esni. De ha elmegyünk valahová akkor akármi megláthat, sőt már lehet meg is láttak, csak még nem jutott vissza.

Van még másfél évem hátra.

2013. jan. 30. 10:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ne parázz. Suliban ne híreszteljétek, de egyébként nem hiszem hogy ebből baj lenne, hogy a "magánéletben" együtt vagytok.
2013. jan. 30. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nézzetek utána, hogy ebből milyen probléma származhat. Lehet, hogy neki az állását veszélyezteti. Ha igen, akkor egyelőre titkoljátok, de ha nem, akkor semmi gond :)
2013. jan. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én nem híresztelném. Nem azért, mert etikátlan, mert sztem nem az, ha nem nála van órád, és nem használod fel a befolyását egyéb tanulmányi dolgok kikerülésére, elintézésére (pl. késés szemináriumi dolgozattal, jobb jegy ismerős tanárnál). Csak éppen az emberek hajlamosak túlkombinálni, pletykálni, és persze ujjal mutogatni, hogy neked biztosan csak azért sikerült jól, és nekik meg csak azért nem... mert könnyebb kitalálni, hogy biztos a barátod intézte el neked az ötöst, mint magukba nézni, hogy nem tanulnak eleget.
2013. jan. 30. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!