Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen érzés csókolózni? Én...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés csókolózni? Én még sosem csináltam.15/f

Figyelt kérdés
2013. jan. 23. 20:05
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
*l
2013. jan. 23. 20:25
 12/16 anonim ***** válasza:
83%

Ráérsz még vele.

20:19 Jót röhögtem a válaszodon! xD

2013. jan. 23. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
100%

senki nem azt mondta, hogy várd a sültgalambot, csak azt, hogy nem kell minden 2. csajt lesmárolni

mert akkor a következö kérdésed az lesz, hogy semmit nem éreztél, mi az extra a csókolózásban?

arról nem is beszélve, hogy talán egész életre elveszik az értéke

2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

#6 Lány vagyok.

#7 Igen.

2013. jan. 23. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:
Amikor felteszek egy ilyen kérdést akkor reménylkedek h jön egy üzenet valakitől.... De nem :(
2013. jan. 23. 20:37
 16/16 anonim ***** válasza:
15 éves lány vagyok, én se csókolóztam még pedig lett volna már nem egyszer alkalmam. De egy olyan emberrel akit nem is szeretek igazán... minek? Csak becsapnám magam. Igazából emiatt egy kicsit kívülállónak érzem magam mert többiek már mind túl vannak az első csókon. De szerintem még bőven van időm ahhoz, hogy én is megtapasztaljam. :)
2013. jan. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!